Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sött linne  - Linne i spetts som e köpt på second hand förra sommaren, knappt andvänd
Sött linne - Topp med knytning där fram, från bikbok i bra skick (finns spår av användning), färgen skulle jag kalla ljus korall
Prickig sött linne - Säljer mitt linne från vero Moda, den har prickar på sig och blanka blommor som syns endast i ljus, den är i strl xs och är aldrig använd
Sött linne - Smutsig spegel!! y2k inspirerat linne, köpt från secondhand affär i Berlin! Använd fåtal gånger den gången i Berlin:)
Sött linne - Sött blommigt linne i st.36, med justerbara band! 💗
Sara Kid
Sara Kid
Sött Remade Linne
Sött Remade Linne - 89 Sött Remade Linne - 90 Sött Remade Linne - 91

Sött Remade Linne

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: VERO MODA

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Somrigt och sött linne från Vero Moda som jag croppat och sytt ruched-detalj på vid bröstet! 🌸🍃 Står storlek XS, passar mig med S.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Zara beige långärmad topp med knappar  - Beige stickad tröja från Zara med ribbad struktur och dekorativa pärlknappar längst axlarna. Aldrig använd.
Pyjamas set  - Säljer i båda färgerna, as söta. Helt oanvända, med prislapp!
Festtopp - Snygg festtopp med volanger nedtill som är köpt ifrån zara🩷Inte så använd så den är i ett mycket bra skick!!
Svartvit rutig linnetopp med knyt - Säljer en svartvit rutig linnetopp från asos med smala axelband och söt knytning framtill. Toppen har en figurnära passform och är tillverkad i mjuk polyester som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar trendiga mönster och enkel stil.
eftertraktad zara fest topp - jättesnygg fest topp man knyter i mitten den zara som inte säljs längre o är väldigt eftertraktad
Svart tight body med v-ringning - Säljer liknade  svart, figurnära body med v-ringad hals och smala axelband, den har en snygg rynkning vid bysten och är perfekt för dig som gillar en enkel men stilren look. Passar till jeans eller kjol och är superenkel att matcha.
Prickig tubtopp med volang bikbok - Prickig bandeau topp med volang från bikbok.  Köptes i somras och är använd en gång så den är iprincip i nyskick.  Nypris låg på ungefär 500 eller lite mer.Minns ej helt. Storleken är m enligt lapp men den är extremt liten i storlek. Jag bär xs-s i toppar (aldrig m) och köpte till en början en s, fick inte ens på mig den, så behövde köpa m istället. denna sitter alltså som en xs-s.  Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld.
Mörkblå blus med volang och knappar - As snygg slutsåld topp från brandy melvillew! One size men sitter som xs-s💕