Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Denim topp  - Denim topp från Gina Tricot, använd endast ett fåtal gånger🩵
Denim topp  - Jeans topp med dragkedja på sidan, aldrig använd!
Denim topp - Denim topp som säljs pga att den blivit för stor på mig.
Zara denim topp - Jättefin denim topp, kommer tyvärr inte till nån användning💕
Denim topp - Säljer en helt oanvänd jeans topp från pull & bear i storlek xs (liten i storleken). Säljer på grund av att det var fel storlek för mig.🫶🏻
Denim topp - Jätte snygg jeans korsett i blå denim från zara,  med knappar framtill, som aldrig har kommit till användning för mig🌟
Denim topp
Denim topp - 89 Denim topp - 90 Denim topp - 91

Denim topp

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Färg: Blå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En blå jeans topp som funkar till utgång och vardags’ 💙

KC
KC
(20)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vit linnetopp med spetskant - Säljer en vit linnetopp med smala axelband och en söt spetskant längs halsringningen.  Materialet känns mjukt och bekvämt.
Vit linnetopp med volang  - Säljer en söt vit linnetopp från H&M i storlek XS. Toppen har smala ändringsbara axelband och en snygg volang framtill som ger en feminin touch. Materialet är lätt och skönt, perfekt för varma dagar. Passformen är normal och toppen är ärmlös.
Vinröd Intimissimi tröja spets - Mycket bra skick och inga defekter, använd fåtal gånger
Festtopp - Säljer en svart croppad topp med ribbad struktur och korta ärmar. Toppen har en djup v-ringning och knappar framtill.
Vinröd prickig blus - Jätte fin vinröd tröja med prickar från Gina tricot. Markerad midja.
Vit omlott bodysuit med offshoulder - Säljer en stilren vit bodysuit med omlott-detalj och offshoulder-design. Långärmad och figurnära passform som ger en snygg siluett. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Kvar prislapp.
Prickig v-ringad blus med knyt - Säljer en ljus, prickig blus med v-ringning och korta, lite fladdriga ärmar. Toppen har ett fint knytband i ryggen som ger en snygg siluett. Materialet känns mjukt och lätt, perfekt för varmare dagar. Prickarna är svarta och ger en cool kontrast mot den ljusa bakgrunden. Superfin och populär!
Mörkgrön intimissimi topp - Snygg och skön tröja från intimissimi. Säljs då den inte används. Skriv för mer info/ bilder💗