Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Djurmönstrad topp - Cool topp med zebramönster i beige, svart och bruna toner. Modellen har korta ärmar och rund halsringning. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djurmönster.
Djurmönstrad topp - Croppad topp med zebra och leopard mönster, med lite vidare ärmar.
Djurmönstrad blus  - Rosa blus med djurmönster. Aldrig använd från hm. Storlek S
Djurmönstrad topp - Djurmönstrad topp med krage och knapp. Croppad/kortare passform. Bra skick.
djurmönstrad tröja  - coolaste zebramönstrade tröjan!!💟
Djurmönstrad topp ♡ - Supersnygg djurmönstrad topp ( ^ω^ ) Okej skick, Fri frakt! Midja- 84cm Byst- 96cm längd -165cm
Lila djurmönstrat linne - Coolt
Snyggt djurmönstrat spetslinne - Linne med spets upptill från Zara! Storlek XS, skriv för fler bilder 😊
Djurmönstrad topp
Djurmönstrad topp - 89 Djurmönstrad topp - 90 Djurmönstrad topp - 91 Djurmönstrad topp - 92 Djurmönstrad topp - 93

Djurmönstrad topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Blå

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Cool topp med lös krage som går att styla lite hur man vill. Köpt second hand, finns inga lappar men troligtvis strl S

Mandisens
Mandisens
(20)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Rutig korsett med spets - Supersöt korsett med svartvitt rutigt mönster med vita spetsdetaljer längs kuporna. Från H&M som ej säljs längre i storlek s/36.Justerbara svarta axelband och hakknäppning bak. Super gullig men passar tyvärr inte mig längre:/ Inte använt så många gånger och har inga synliga defekter. Pris kan diskuteras
Offshoulder spetstopp  - Så snygg svart Offshoulder spetstopp! Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖
Grå polotopp - superfin
Vit blus med spets och puffärm - Supersöt vit blus med broderade blommor, v-ringning och spetskant. Puffiga korta ärmar och smockad midja som ger en fin siluett. Tillverkad i tunn bomull med volang nedtill. Perfekt till jeans eller kjol för en fräsch look. Man ser vilket möster det är tydligare på sista bilden!
Brun korsett-topp från Zara - Säljer en brun korsett-topp från Zara med breda axelband och en snygg silverfärgad dragkedja framtill. Toppen har en figurnära passform och är tillverkad i ett mjukt syntetmaterial. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool look.
Vit ribbad kofta från Gina Tricot - Snygg vit kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringad hals, storlek S. Den är aldrig använd och har fortfarande alla lappar kvar.💗 helt slutsålt!