Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
glittrande topp - aldrig använd
Silver glittrig topp - Fin silver glittrig topp, lite imperfektioner (se bild 3) men annars jättefin! Strl 158-164
Glittrig topp - Glittrig topp från Zara. Använd få gånger.
glittrig topp - svart och silvrig topp från hm 🤍 jag är 171cm & stl S/36/28 för referens 🤍 läs POLICY & FRAKT (i gillade inlägg) innan du skriver 🤍 använd gärna ”Köp” 🤍
Glittrig topp - Rosa fin glittrig topp från H&M, aldrig använd!
Glittrig topp - En glittrig topp från cubus i storlek 146/152. 💗
Glittrig topp - Säljer en glittrig topp eller linne som aldrig har använts
Louise
Louise
GLITTRIG TOPP
GLITTRIG TOPP - 89 GLITTRIG TOPP - 90 GLITTRIG TOPP - 91

GLITTRIG TOPP

Storlek: 40
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Flerfärgad

89 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oseriöst bud FORTFARANDE TILLGÄNGLIG, littrig festtopp från H&M i fint skick. Säljer då den inte passar 💖 På den andra bilden är den lite upprullad så lite längre än på bilden - första bilden visar längden bra. Ståltråd i ”v-et” för att hålla den uppe! 💞

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vit blus från Zara  - Säljer en vit blus från Zara med v-ringad hals och knappar framtill. Blusen har spetsdetaljer under bysten och är tillverkad i ett lätt, luftigt material. Ärmarna är trekvarts och modellen är loose med volang nedtill. Perfekt för dig som gillar romantisk och chill stil.
Svart spetsblus från Hallhuber Donna - Supersnygg svart blus i transparent spets från Hallhuber Donna. Blusen har korta ärmar, rund halsringning och ett detaljerat spetsmönster med fina kanter. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool look.
Vit blus med spetsdetaljer - Säljer en söt vit blus med spets upptill som går över axlarna.
Zara topp - Helt ny svart topp ifrån Zara. Ny med lappar kvar
Svart topp med knappar - Svart topp med knappar från Zara! I bra skick!💞
Ljusrosa stickad topp från Lindex  - Superfin ljusrosa stickad topp från Lindex med korta ärmar och rund hals. Mjuk och fluffig känsla, perfekt för att addera lite färg till din outfit. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol.
Rosa linnetopp med rosett och cut-out - Supersöt rosa linnetopp med breda axelband och en stor rosett framtill. Toppen har en snygg cut-out detalj under bysten som ger en unik look. Figurnära passform och slät yta, perfekt för dig som vill sticka ut lite extra. Den är helt ny och endast använd en gång där av priset!