Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommig croptop  - Superfin croptop från hm. Endast använd en gång så är i fint skick. Öppen rygg, knyts baktill. Lappen är bortklippt men skulle säga att det är en S, möjligtvis att den passar även en M då man själv väljer hur hårt man vill knyta
Blommig croptop - En blommig croptop från hm. Figurnära och bekväm. Använd få gånger. Fina färger.💘
Söt blommig croptop S - Supergullig blommig croptop med knytning i ryggen. Är av lite tjockare material så går att ha utan BH utan att det syns igenom. 🌸 Jag bjuder på frakten ☺️
Blommig crop top - I väldigt bra skick!
Croptop med blommor - Perfekt för sommaren, väldigt kort croptop som är jättefin som off-the-shoulder!
Crop top med blommor - En crop top från H&M, helt oanvänd. Den har cut out back vilket är super trendigt just nu! Flowiga korta armar. Strl xs
Blommig croptop - Blommig croptop från HM, fint skick✨
Blommig croptop
Blommig croptop - 89

Blommig croptop

Storlek: s
Kategori: Toppar
Märke: H&M

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mycket fin tröja. Använd ca 2 gånger. Mycket bra skick. Köparen står för frakt.

A.G
A.G
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Spets body hm - Spets body tror den e från HM men inte säkert köpte den på Plick säljer då ja inte använder den längre
Mörkblå långärmad topp Polo Ralph Lauren - Säljer en mörkblå långärmad topp från Polo Ralph Lauren i mjuk bomull. Toppen har en rund halsringning och en liten rosa broderad logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar klassisk och enkel stil med en touch av märke.
Vit oneshoulder topp från Holly & White - Säljer en vit oneshoulder topp från Holly & White med en bred volang upptill i broderad spets. Toppen är ärmlös och har en snygg asymmetrisk design med detaljerad spets som ger en romantisk vibe. Perfekt för varma dagar och sommarhäng.
Ljusrosa croppad linnetopp - Säljer en ljusrosa croppad linnetopp med v-ringad hals och lätt rynkning framtill. Toppen är ärmlös och har en slim passform som framhäver figuren. Perfekt att matcha med jeans eller shorts för en fräsch look.
Hm body - Snygg svart linnetopp med smala axelband och djup v-ringning framtill. Toppen har en tight passform och är perfekt för en trendig och stilren look. Enkel att matcha med både jeans och kjol.
Vit spetsblus med trekvartsärm - Säljer en vit blus i spets med blommigt mönster och trekvartsärm. Toppen har rund halsringning och är figurnära i passformen.  Den är egentligen köpt på barn avdelningen, men passar mig som oftast har S.
Svart prickig linnetopp med volang - Säljer en svart linnetopp med vita prickar och justerbara smala axelband. Toppen är jätte fin men säljer vidare för att den inte passade 💖💖