Alla kategorier > Toppar
Rosa frotté top
Rosa frotté top - 89

Rosa frotté top

Storlek: Xs
Kategori: Toppar
Färg: Rosa

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Rosa top i frotté, lapparna kvar, helt ny.

Tintin Borg
Tintin Borg
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa frotté linnetopp - Mysig rosa linnetopp i frotté med breda axelband. Perfekt för varma dagar eller som ett skönt lager hemma. Enkel och stilren design utan mönster eller extra detaljer.
Rosa top - Rosa top från All that Jagg från paris fashion week. Lappar är kvar och nypris var ca 900 kr. Storlek 9-10 och skulle säga att den sitter som en S
Rosa T-shirt top  - Jag säljer en rosa t shirt /top från Kappahl som är anvönd max 2 gånger. Färgen är jätte fin och fräsch och passar till det mesta. Sitter tajt men skönt och materialet är stretchigt
Rosa top - använd ett fåtal ggr
Rosa top  - Rosa top från Gina tricot
Rosa top - Rosa top från H&M. Köpt för flera år sedan men knappt använd. Säljs för 40 kr + frakt 💖
Rosa Top - Basic Square Tank Top
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Mörkblå halterneck linnetopp - Snygg mörkblå linnetopp med halterneck och v-ringning. Toppen är ärmlös och har en tight passform som framhäver figuren. Perfekt att träna i
Blå croppad topp från Zara - Snygg blå topp från Zara👏👏👏🔥😩
Randig svartvit bandeau topp - Snygg bandeau topp i svart och vitt med horisontella ränder. Toppen är ribbad och axelbandslös, perfekt för en trendig look. Materialet känns stretchigt och sitter tight mot kroppen.
Vit topp  - Säljer en stilren vit topp med  ärmlös design. I mycket bra skick och passar till flera olika tillfällen. Jag har klippt av lappen med storleken men den passar mig som brukar ha S.
Svart puffärmad blus  - Trendig svart blus med djup v-ringning och markerad krage. Blusen har korta puffärmar med rynkade detaljer och figurnära passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en snygg look.
Svart body - Säljer en svart body i fint skick och helt oanvänd. kontakta gärna innan köp eller vid fler frågor/bilder💕
Topp - Storlek m från Zara, ny! Krämvit
Ljusrosa volangblus med omlott - Supersöt ljusrosa blus med volanger och omlottdetalj vid halsen. Blusen har en markerad midja och är ärmlös, perfekt för en trendig och feminin look. Passar till både jeans och kjol för en chic stil.