Alla kategorier > Toppar
Svart axelbandslös
Svart axelbandslös  - 0 Svart axelbandslös  - 1

Svart axelbandslös

Storlek: 36
Kategori: Toppar
Märke: Gina Tricot
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En top från Gina används en gång. Storlek M det passar bra som S

Sara
Sara
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart axelbandslös tubtopp - Snygg svart axelbandslös tubtopp med knytning i ryggen. Perfekt för en stilren och modern look. Passar bra till både byxor och kjol.
Svart axelbandslös top - Säljer en svart, axelbandslös top med tight passform.
Svart axelbandslös tubtopp med knyt - Säljer en svart axelbandslös tubtopp från H&M med snygg knytning framtill. Toppen är luftig och har ett flowy fall i ett tunt, lätt material. Perfekt för varma dagar eller när du vill ha en cool och enkel look.
Svart axelbandslös korsettopp - Snygg svart korsettopp med axelbandslös design och markerad byst. Toppen har en dragkedja i ryggen för enkel på- och avtagning. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol för en trendig look.
Svart axelbandslös topp med strassdetaljer - Snygg svart axelbandslös topp med glittrande strassdetaljer längs kanten. Perfekt för festliga tillfällen! Toppen har en tight passform och är croppad för en trendig look. Passar bra till både kjol och byxor. Perfekt till nyår
Svart axelbandslös tubtopp - En stilren svart tubtopp med axelbandslös bandeau-modell. Perfekt för att skapa en clean och enkel look. Toppens raka form gör den lätt att matcha med både jeans och kjol.
Svart axelbandslös topp från Gina Tricot - Snygg svart axelbandslös topp från Gina Tricot i storlek S. Toppen har en voluminös design med volanger och är perfekt för en festlig look. Tillverkad i ett lätt och luftigt material.
Svart axelbandslös tubtopp - Stilren svart tubtopp med rak skärning och croppad passform. Toppen är axelbandslös och har en enkel, minimalistisk look som passar perfekt till både jeans och kostymbyxor. Materialet ser ut att vara mjukt och lätt, vilket ger en snygg siluett. Lappen kvar
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Microbody - Stretchig body med inbyggd push up, storlek S  💓 Färgen är cremevit
Zara topp - Fin topp från Zara🖤
Grå omlottopp med knappar från Zara - Helt utsåld på hemsidan, Säljer en ljusgrå omlottopp från Zara med korta ärmar och stora dekorativa knappar framtill. Toppen har v-ringning och är tillverkad i mjukt stickat material som ger en skön och trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol. Aldrig använd, storlek M.
Gul broderad linnetopp med volang från Zara - Söt ljusgul linnetopp med broderade detaljer och volangkant. Toppen är ärmlös, har v-ringning och en luftig, croppad passform.
Vit ribbad randig topp med krage MassimoDutti  - Vit svart ribbad stickad topp från Massimo dutti med krage och fina detaljer i storlek S, aldrig använd 🩷