Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Festtopp
Festtopp  - 89

Festtopp

Storlek: 42
Kategori: Toppar
Märke: Gina Tricot
Färg: Beige

75 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Fin topp från Gina tricot, knappt använd så väldigt bra skick. Storlek 42

Mathilda Granlund
Mathilda Granlund
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Festtopp  - Perfekt festtopp med det där lite extra. Säljes då den har använts en gång, tyvärr är det en liten fläck på den, som mest troligtvis går bort med lite Ajax. Den är i storlek L men passar mer som en M då den är ganska ostretchig
Festtopp  - Aldrig använd, bara legat i lådan så den är fräsch och inga skador på den.  Bara att skriva om fler bilder osv😊
Fest topp - Säljer denna beigea toppen, superfin till fest🫶🏻
Fest topp - Fin topp med glansigt satin aktigt tyg🎀endast använd 1 g
Fest topp - En festligare topp i en jättefin champagnefärg. Säljer då den tyvärr inte kommer till användning. Går att justera passformen men hjälp av banden runt nacken. Endast använd en gång💗 storlek M men passar mig som brukar ha S i toppar.
Festtopp - Stilren festtopp från Gina Tricot✨✨ Sparsamt använd🌸 Hör av dig vid frågor!🤍🤍
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Zara mjuk topp med knut - Säljer då den inte kommer till användning. Första bilden är lånad!
Gul topp med knytband från Zara - Supersöt ljusgul topp från Zara med breda axelband som knyts till rosetter. Toppen har en rak, croppad passform och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som känns bekvämt mot huden. Perfekt för att addera färg till din outfit!
Vit ärmlös body  - Säljer en stilren vit body med hög hals och ärmlös design. Bodyn har en tight passform och är tillverkad i ett stretchigt material som sitter snyggt mot kroppen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en clean look.
Comme des Garçons - Randig långärmad tröja - Säljer en blåvit randig långärmad topp från Comme des Garçons PLAY med det ikoniska röda hjärtat broderat på bröstet.  Inga skador eller fläck använt fint
Svart volang topp 💗 - Supersöt svart volang topp från H&M. Pris kan diskuteras 💗
Rosa Y2K topp med pärlor & broderi – Ibiza stil  - Superfin rosa Y2K-topp med blombroderier och små pärldetaljer ✨ Sitter jättefint på med figurnära passform och tunna band.  Ger riktig Ibiza / beach club / sommarkväll-känsla 🌴 Perfekt till semester, festival, utekväll eller middagar i solnedgången. Så snygg med linnebyxor, lågmidjade jeans eller en söt kjol.  • Skick: mycket bra • Storlek: XS–S • Färg: rosa • Stil: Y2K / Ibiza / coquette  #y2k #ibizastil #sommartopp #rosatopp #utekväll #festivaloutfit #beachclub #trendigt #2000tal #pärldetaljer
Grå volang topp med omlottkrage - Snygg grå topp med volangdetaljer längs omlottkragen. Toppen är ärmlös och har en tight passform med rynkade sömmar som ger en cool struktur. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Svart Paljett topp  - Köpt tidigare på Plick, ursprungligen från Meet Me There. (Första bild lånad av f.d säljare) Storlek S/M.