Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Tre ribbade linnetoppar i vitt och svart
Tre ribbade linnetoppar i vitt och svart - 89

Tre ribbade linnetoppar i vitt och svart

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Gina Tricot
Skick: Mycket bra skick

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer tre ribbade linnetoppar i två vita och en svart färg. Perfekta för en avslappnad stil och kan enkelt matchas med olika outfits. Storlek xs i varje! 80 kr/st. Det till vänster är från gina tricot. De två åt höger från hm

🩷🤩🌸💋💘🌼
🩷🤩🌸💋💘🌼
(18)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart ribbad linnetopp - Säljer en svart ribbad linnetopp med breda axelband och rundad halsringning. Toppen är figurnära och har en klassisk, enkel design som passar till mycket. Materialet känns mjukt och stretchigt, perfekt till jeans eller kjol.
Rosa ribbad linnetopp från Gina Tricot - Snygg rosa ribbad linnetopp från Gina Tricot. Toppen är ärmlös med rund halsringning och har en tight passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Svart ribbad linnetopp - Säljer en svart ribbad linnetopp med breda axelband. Toppen är tight och har en enkel, stilren look som passar perfekt till jeans eller kjol. Materialet är stretchigt och bekvämt, perfekt för dig som gillar en basic men snygg vibe.
Svart ribbad linnetopp - Snygg svart ribbad linnetopp med ett unikt utskuret mönster på ryggen. Perfekt för en stilren och modern look. Passar bra till både jeans och kjol.
Svart ribbad linnetopp - Snygg svart ribbad linnetopp med smala axelband som korsas i ryggen. Toppen är croppad och har en enkel, stilren design som passar perfekt till jeans eller kjol. Materialet känns mjukt och stretchigt för en bekväm passform.
Svart ribbad linnetopp - Säljer en stilren svart ribbad linnetopp. Perfekt för lager-på-lager eller att bära som den är. Enkel och mångsidig design som passar till det mesta.
Ribbad vit linnetopp från Gina Tricot - Säljer en fräsch ribbad linnetopp från Gina Tricot i storlek XL. Toppen är vit och har en klassisk, ärmlös design med rundad halsringning. Perfekt för varma dagar och enkel att matcha med jeans eller shorts.
Svart ribbad linnetopp från Gina Tricot - Säljer en snygg svart ribbad linnetopp från Gina Tricot. Toppen är ärmlös och har en tight passform.  Materialet är mjukt och stretchigt. storlek 146/152 men passar xs-xxs
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Grå offshoulder topp från Gina - Snygg grå offshoulder topp med korta ärmar och figurnära passform. Perfekt för vardag och finare tillfällen. Helt ny och oanvänd tröja. Skriv för frågor❣️
Adoore topp - Så fin topp från Adoore, aldrig använd❤️‍🔥storlek 36
Svart spetstopp - Så snygg spetstopp som passar perfekt till fest💞Jättebra skick! Väldigt populär och slutsåld
Vit genomskinlig intimissimi topp med boat neck -  Vit Genomskinlig intim Missy topp. Urringningen är båtformad och passformen är tajt. Tröjan är i storlek S. Den har ett hål i armen, men ärmarna är långa så syns inte så mycket💕Och säljer för att den inte kommit till användning.🥰
Ganni blus  - Super snygg Ganni blus,  blus med ljusblå och vita ränder, puffiga korta ärmar och knappar framtill. Fyrkantig urringning 😝
Svart topp  - Från Gina🩷
Ljusblå babydoll topp - Super söt ljus blå figur sydd 2000s babydoll topp! Köpte secondhand från Polen och märket har suddats bort så vet tyvärr inte märket!🩵