Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Topp
Topp - 89 Topp - 90

Topp

Storlek: M
Kategori: Toppar
Färg: Rosa

85 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Så fin topp men har bara inte kommit till användning. I nyskick 🩷

Seline Bergman
Seline Bergman
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Topp - Strl M, inga defekter.
Topp - Topp från Gina tricot
Topp - Supersöt topp i en gammalrosa färg. Den är använd vid ett tillfälle. Så den är i toppenskick.
Topp - Jättefin topp som tyvärr inte kommit till användning av mig!
söt topp - supersöt topp från hm som jag köpt på sellpy!!!❣️❣️ aldrig använd av mig
Topp - Denna fina topp är ifrån SHEIN i storlek M, säljer denna för 55kr!
Topp - Säljer denna croppade toppen i strl S/M. Sydd under byst. Fraktas spårbart för 51kr eller med porto 26kr😋
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Beige topp med knyt från Zara - Stilren beige topp från Zara med rund halsringning och korta ärmar. Toppen har en snygg knytdetalj i sidan som ger en modern touch. Perfekt att matcha med både jeans och kjol för en trendig look. Aldrig använd🥰
Beige stickad topp - Beige kortärmad stickad tröja med en gulddetalj i storlek S. Aldrig använd o köpt från plick❤️
Vit blus med volang och v-ringning - Säljer en söt vit blus med v-ringning och volangdetaljer längs bröstet och axlarna. Blusen har korta ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som gillar romantisk och feminin stil.
Svart oneshoulder topp - Trendig svart topp med oneshoulder-design och draperad effekt. Toppen har en asymmetrisk axel och kort ärm på ena sidan, vilket ger en cool och modern look. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol.
Populär rutig Zara topp - Jättesnygg rutig topp som är väldigt trendig från Zara. Storlek S! Den har sminkfläckar på insidan, så inget man tänker på när man har den på sig (se bilder). Går säkert bort i tvätten men har inte provat då jag köpte den på Vinted men den passade inte.. Priset är högt pågrund av efterfrågan på denna toppen😇  kan gå ner i pris
Vit spetslinnetopp från & Other Stories - Söt vit linnetopp från & Other Stories Paris Atelier med breda spetsband och broderade detaljer. Toppen är ärmlös och har en luftig, loose passform med romantisk känsla. Perfekt för varma dagar och enkel att styla med jeans eller kjol.