Alla kategorier / Mode / KlÀder / Toppar
Glittrig fest toppđŸ«§
Glittrig fest toppđŸ«§ - 89 Glittrig fest toppđŸ«§ - 90 Glittrig fest toppđŸ«§ - 91

Glittrig fest toppđŸ«§

Storlek: XS/S
Kategori: Toppar
MĂ€rke: Lindex
FĂ€rg: Svart

70 SEK

Frakt frÄn 39 SEK
Beskrivning

Unik topp med ”fjĂ€rilsĂ€rm”!! Den Ă€r i barnstorlek 134/140 men passar sjukt nog mig som har S/M jĂ€ttebra. Skulle sĂ€ga att den passar nĂ„gon som har XS-SđŸ˜čđŸ˜čGer en fin form

linneaD
linneaD
(6)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

PÄ plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spÄrbar frakt, samt köparskydd. LÀs mer hÀr.

Om köparskyddet

Vid köp pÄ plick appliceras alltid ett köparkydd som tÀcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gÀlla mÄste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar frÄn att varan har mottagits. LÀs mer hÀr.

Mer frÄn samma sÀljare
Visa alla
Svart glansig toppđŸ–€ - Glansig topp/blus som köptes för att ha till inspark men anvĂ€ndes aldrig. DĂ€rför nyskick❀‍đŸ©čbandet satt frĂ„n början i midjan och det gĂ„r att sĂ€tta in dĂ€r igen. Annars kan man knyta det som jag har pĂ„ bilden😛
Söt mönstrad minikjol!! - Prickig minikjol köpt för ca 2 Ă„r sedan pĂ„ vero moda. AnvĂ€ndes bara 1 gĂ„ng pĂ„ en skolavslutning😊(sĂ„ den Ă€r typ nyskick)
SJUKT söt hemmasydd minikjol💖💘💝 - Blommig minikjol som Ă€r sydd av min mormor! SĂ€ljer dĂ„ den Ă€r aningen för liten för mig och har börjat sitta för tajt i midjanđŸ€Fint sydd och fint skick!
Broderad t-shirt🐆 - Plain svart t-shirt som har broderi i nederkant. Den Ă€r i Zaras barnstorlek 13-14 men passar som en XS/S💙
Liknande annonser
Visa alla