Alla kategorier > Toppar
Topp
Topp - 89 Topp - 90

Topp

Storlek: Xs
Kategori: Toppar
Märke: AMISU
Färg: Grön

85 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Sitter tight i storlek Xs, grön glittrig.🤎

A
A
(7)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Topp - Jättesnygg festtopp med öppen rygg och en knytning. Väldigt snygga detaljer och skönt material.
Topp - Skit snygg topp som inte kommer till användning 💞
 långärmad topp - Säljer en grön långärmad topp från Amisu med v-ringning och snygga rynkdetaljer framtill. Toppen har en tight passform och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som sitter skönt på kroppen.
Topp - Mörkgrön polotröja med långa ärmar. Croppad och fållad hemma (sömmen på den hemmagjorda fållen har gått up och därav priset). Det går självklart att göra om till egen önskad längd. Annars väldigt skönt material. Skriv gärna för frågor eller fler bilder 💚💚
Topp - Säljer min gröna topp från ginatricot i storlek XS, men passar även mig som har S. Använd 1 gång, inga skavanker❤️
Fin topp - Jättefin grön topp från H&M, bra skick inga skador. Säljer för att den inte används
Topp - Säljer denna supersnygga gröna toppen från Na-kd helt oanvänd då den inte kommit till användning🥰
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Body - Jätte populär vinröd body från hm🥺använd 2 gånger så nästan helt ny! Priset är pgr av efterfrågan och för att ja verkligen gillar den!🤍inte diskuterbart
Svart body - Säljer en svart body i fint skick och helt oanvänd. kontakta gärna innan köp eller vid fler frågor/bilder💕
Ljusrosa volangblus med omlott - Supersöt ljusrosa blus med volanger och omlottdetalj vid halsen. Blusen har en markerad midja och är ärmlös, perfekt för en trendig och feminin look. Passar till både jeans och kjol för en chic stil.
Svart puffärmad blus  - Trendig svart blus med djup v-ringning och markerad krage. Blusen har korta puffärmar med rynkade detaljer och figurnära passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en snygg look.
Populär topp med knappar från Zara - Suuuper snygg topp från zara i storlek s men passar även m , aldrig använd därav i nyskick (dem sista är mina bilder) ☺️
Blå croppad topp från Zara - Snygg blå topp från Zara👏👏👏🔥😩
Svart omlottopp med spetsdetalj - Svart omlottopp med v-ringning och spetsdetalj under bysten. Långärmad modell som sitter snyggt och markerar midjan. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Vit topp  - Säljer en stilren vit topp med  ärmlös design. I mycket bra skick och passar till flera olika tillfällen. Jag har klippt av lappen med storleken men den passar mig som brukar ha S.