Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Glittrig topp - Supersnygg glittrig festtopp som aldrig kommit till användning🫶🏻
glittrig topp - svart och silvrig topp från hm 🤍 jag är 171cm & stl S/36/28 för referens 🤍 läs POLICY & FRAKT (i gillade inlägg) innan du skriver 🤍 använd gärna ”Köp” 🤍
Glittrig topp.  - Glittrig topp från Lindex kids stolek 146/152. Passar typ en Xs-liten s. Bra skick
Glittrig topp - Säljer en snygg grå glittrig tröja från Other Stories. Tröjan har långa ärmar och en unik detalj med hål. Perfekt för att lägga till lite glitter i vardagen. Passar bra till både jeans och kjol. ✨
Glittrig topp - Snygg glittrig topp från Byic, endast använd en gång och köpt för 800kr
Glittrig topp - Glittrig fest topp med paljetter, använt 3ggr, som ny💕
Ella Wikström
Ella Wikström
Glittrig topp
Glittrig topp - 89 Glittrig topp - 90 Glittrig topp - 91

Glittrig topp

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Färg: Silver

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna fina glittriga topp från motel rocks då den är något för liten för mig! Köpt här på plick med prislappar kvar och endast använd en gång av mig💕

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Svart glittrig korsett med blommönster - Säljer en svart korsett med silverglittrigt blommönster och markerade sömmar. Toppen har formade kupor och justerbara axelband. Materialet är glittrigt och ger en lyxig vibe, perfekt för att sticka ut. Blommönstret är detaljerat och hela korsetten har en snygg, tight passform.
Vintage y2k Grön paisley linne/klänning från Gina Tricot - Färgstark linne med paisleymönster i grönt, och lila från gammal Gina Tricot. Längre topp/klänning. Strl 38 men passar 36 också.
Hm body  - Snygg svart linnebody med smala axelband och djup v-ringning framtill. Stilren och enkel design som passar perfekt till jeans eller kjol. Materialet är stretchigt och följsamt för en bekväm passform.
Topp från VENDERBY’S - Helt oanvänd topp från VENDERBY’S i str XS/S. Lappen är kvar. Köpt för 600kr
Svart spetsblus från Hallhuber Donna - Supersnygg svart blus i transparent spets från Hallhuber Donna. Blusen har korta ärmar, rund halsringning och ett detaljerat spetsmönster med fina kanter. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool look.
Röd spetsblus med cut-out - Säljer en röd, långärmad blus i spets med snygg cut-out detalj vid halsen från venderbys!! Endast använd 1 gång!!
Beige topp med knyt från Zara - Stilren beige topp från Zara med korta ärmar och rund halsringning. Toppen har en snygg knytdetalj i sidan som ger en modern och avslappnad look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en trendig outfit. Obs de e storlek s men passar xs också!