Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Boatneck top - Ljusgrå boatneck top
Svart boatneck topp - Svart boatneck top
Boatneck topp weekday - Säljer en stilren khaki färg topp från Weekday i storlek S. Toppen är ärmlös med hög hals och har en slim passform. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt för att skapa en clean look. Passar dig som gillar minimalistisk stil.
Blå boatneck topp - Använd någon enstaka gång, indigofärg med bred ringning i soft feel material. Jättebra skick.
Marinblå boatneck topp  - Marinblåa boatneck topp från Zalando ( ZIGN). I storlek XL men liten i storleken så hade passat M/L beroende på hur man vill att den sitter.
Svart boatneck topp! - Säljer en stilren svart topp från 157. Den har en enkel design med korta ärmar och en rund halsringning. Den är aldrig använt och har prislappen kvar. (Frakt tillkommer).
Gina boat neck topp - Ljus/mintgrön topp från gina, storlek xs!💕
Boatneck topp
Boatneck topp  - 89 Boatneck topp  - 90

Boatneck topp

Storlek: 36
Kategori: Toppar
Märke:
Färg: Grå

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så classy och fin topp som var för liten för mig. Så fin halsringning, liten dragkedja på sidan av toppen.

Klara Flisberg
Klara Flisberg
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Örhängen  - Små örhängen, köpte här på plick.
Silvriga örhängen - Silvriga örhängen köpta second hand
Örhängen - Örhängen
Guldfärgade örhängen - Guldfärgade örhängen
Stickad tröja - Tjock stickad tröja, jätteskön! Storlek L/XL men beror på hur man vill att den sitter. Jag brukar ha S/M och den funkar toppen!
Klänning - Klänning från Massimo Dutti, stilren och classy perfekt för både vardag, jobb och fest! Inte genomskinlig, bra tyg med en insydd underklänning.
Liknande annonser
Visa alla