Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Grön-blommig Croppad top
Grön-blommig Croppad top - 89 Grön-blommig Croppad top - 90 Grön-blommig Croppad top - 91

Grön-blommig Croppad top

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Grön

80 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

SUPERSÖT gröncroppad top med små blommor, perfekt nu till i sommar ✨🫶🏻

Isolde_L
Isolde_L
(30)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grön blommig croppad topp från H&M - Säljer en ljusgrön croppad topp från H&M med blommigt mönster i blått och rosa i strl xs. Toppen har långa puffärmar, knytning framtill och resår vid ärmslut och axlar. Perfekt för vår och sommar!
Grön blommig top - Bra skick, man knyter i ryggen
Blommig grön croppad topp - Söt blommig topp i ljusgrönt med små blommor i rosa och blått. Toppen är croppad med volangdetaljer och har långa ärmar.
Grön blommig croppad blus H&M - Säljer en grön blommig croppad blus från H&M med korta puffärmar och v-ringning. Toppen har snörning framtill som ger en snygg rynkad effekt och sitter tajt över midjan. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig look.
Grön blommig croppad blus - Söt grön blus med blommigt mönster i blått och rosa. Blusen är croppad med långa ärmar och har en knytning framtill. Perfekt för en somrig look!
Grön blommig offshoulder-top - Säljer en söt grön offshoulder-top med blommigt mönster.
Grön top - Jätte fin ljus grön top, jag köpte den några år sen utomlands men har knappt den. Skriv gärna om ni har några frågor 💞
Grön top  - Grön top från Hm aldrig använd
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svartvit satinlinnetopp med knytband - Snygg svartvit linnetopp i satin med breda axelband och dekorativt knytband i ryggen. Toppen passar perfekt till både jeans och kjol. Materialet ger en lyxig känsla och lätt glans.
Svart hm body  - Slutsåld och eftertraktad body från Hm i storlek S som formar kroppen så fint!!! Bodyn har justerbara band, kupor i brösten, justerbara knappar, är stretchig och kan bäras med eller utan bh under!!! 😍 NYSKICK
Vit omlottopp med volang från Ginatricot  - Säljer en vit omlottopp från Ginatricot med lång ärm och v-ringning. Toppen har ett vågigt strukturmönster och volangdetalj framtill. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look💕💕
2000-tal Vit ribbad långärmad topp Hollister - Säljer en vit ribbad långärmad topp från Hollister med v-ringning och knappar framtill. Liten broderad logga på bröstet. Perfekt basplagg som är både enkel och snygg att styla till olika outfits. Populär 2000s tröja med knappar
Randig blus med volangkant - Söt blus med smala blå och vita ränder, knappar framtill och volangkant vid ärm och hals. Modellen är croppad och har en feminin, figurnära passform. Perfekt för dig som gillar en romantisk och trendig stil.
Festtopp - Såå snygg!
Beige spetslinnetopp med tunna band - Söt ljus ros linnetopp med tunna axelband och fina spetsdetaljer längs bysten och under bysten. Toppen har ett lätt transparent tyg med broderade blommor och en luftig passform. Perfekt för varma dagar eller lager på lager.
Ljusblå volangblus från Zara Basic - Supersöt ljusblå blus från Zara Basic med v-ringning, volangdetaljer och lös passform. Blusen har korta, vida ärmar och rynkade sömmar i midjan som ger en flowy look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig vibe. Säljs inte längre deflr högre pris liten defekt som syns på bild men försvinner i tvätt