Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Grön volang topp
Grön volang topp - 89 Grön volang topp - 90 Grön volang topp - 91

Grön volang topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Gina Tricot

55 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd fåtal gånger, passar storlek xs/s. Banden är justerbara eftersom man knyter de själv. Kanten längst ner behöver strykas ner🌸

Tyra Thorslund
Tyra Thorslund
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grön volang topp  - Grön volang topp fint skick passar s
Ljus grön  korsett-topp med volang - Säljer en beige korsett-topp med rund hals och korta ärmar. Toppen har markerad midja med sömmar och en volangkant nedtill som ger en snygg siluett. Materialet känns mjukt och är troligtvis bomull eller polyester. Perfekt för dig som gillar trendiga detaljer. Från gin tricot
Grön volang topp - Säljer min super fina gröna topp, knappt andvänd
Grön topp - En somrig ljusgrön jättesöt topp från GinaTricot💚
Grön topp med volanger - Säljer en superfin grön topp med volanger. Den har en smockad design som ger en cool textur och är perfekt för både vardag och fest. Toppen är ärmlös och har en söt volangdetalj vid ärmslut och nederkant. Saknas hänge till knappen baktill vid nacken. Man kan sy till ett nytt, eller bara inte knäppa (så har jag använt den och det har inte varit några problem/sett konstigt ut!)
Grön sommar topp - Säljer denna fina gröna topp från Gina tricot, använd 1 gång då jag behövde en topp för en kväll, helt ren! Jätte bra skick, passar XS-M fler frågor besvaras privat💞
Grön topp - Super fin grön topp, använd en gång, storlek S💕
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart korsett med dragkedja - Snygg svart korsett med dragkedja framtill och rå kant nertill. Toppen är axelbandslös och har en tight passform som framhäver midjan. Perfekt för att skapa en edgy look till jeans eller kjol.
Beige stickad topp med knyt från Zara - Superfin beige stickad topp från Zara med korta ärmar och rund halsringning. Toppen har en snygg knyt-detalj i midjan. Använd en gång!
Vit blus med knappar - Söt vit blus från subdued!
Stella mccartney silkestopp - Otroligt fin silkestopp från stella mccartney x hm! Går inte o få tag på!! Storlek 42, motsvarar en M skulle jag säga💙💙
Denim topp - Såå snygg denim topp från zara 🩵 Använd köp nu för snabb och smidig affär!
Svart hm body  - Slutsåld och eftertraktad body från Hm i storlek S som formar kroppen så fint!!! Bodyn har justerbara band, kupor i brösten, justerbara knappar, är stretchig och kan bäras med eller utan bh under!!! 😍 NYSKICK