Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Off-shoulder topp
Off-shoulder topp - 89

Off-shoulder topp

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Beige

20 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Beige off-shoulder top från h&m, st M-L Aldrig använt

David Carlsson
David Carlsson
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Off-shoulder topp - Beige off-shoulder topp från hm i väldigt bra skick
Off-shoulder topp - En super söt beige off-shoulder topp, har använt några få gånger, den är i storlek xs men är väldigt stretchig om man i vanligt fall inte har xs.
Off-shoulder topp - Rutig Off-shoulder topp från h&m, st M-L Aldrig använt
Supersöt off-shoulder topp - blåvit randig off shoulder topp som jag köpte för några år sedan och som tyvärr inte längre kommer till användning. Har använt den en del men den har inga defekter alls. Pris kan diskuteras💓
Off shoulder topp - Svart topp från HM, knappt använd
 Off shoulder tröja -  Säljer denna tröjan för att jag inte ta på mig den längre och den sitter jättefint och använt den knappt ca två till tre gånger och priset kan diskuteras men kunden står för frakten  Skriv till mig om ni vill ha fler bilder 🩷
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart festtopp - Säljer denna skitsnygga svarta volangtopp. Inga defekter och knappt använd.
Stickad topp ZARA - Jag säljer min stickade topp från Zara, använd väldigt få gånger. Älskade denna innan men har köpt nytt så den kommer tyvärr inte till användning längre. ‼️hittade en defekt med en liten sprucken söm (se sista bild) ‼️Inget jag lagt märke till tidigare då den sitter precis vid väcken på volangerna. Men ska nog vara enkelt att sy några stygn ❤️
Ljusblå Y2K topp med pärlor & broderi – Ibiza vibe  - Superfin ljusblå Y2K-topp med blombroderier och små pärldetaljer. Figurnära modell med tunna band som sitter jättefint på.  Ger riktig Ibiza / beach club / sommar i Europa-känsla 🌊 Perfekt till semester, festival, utekväll eller middagar i solnedgången. Så snygg med vita linnebyxor, lågmidjade jeans eller en flowy kjol.  • Skick: mycket bra • Storlek: XS–S • Färg: ljusblå • Stil: Y2K / Ibiza / coquette  Snabb frakt 💌
Vit linnetopp med knytband - Första bilden är lånad💗
Linne zara - Jättefin topp från zara! Första bilden är lånad men det är en likadan fast med pärldetaljer.
Svart prickig topp med rosett - Säljer en svart topp med vita prickar/ polkadots sjukt fin men är för liten för mig nu💘
Svart intimissimi tröja  - Snygg svart långärmad topp med v-ringning och spetsdetaljer både vid halsringningen och ärmsluten. Perfekt för dig som gillar en enkel men ändå elegant look. Tunn och mjuk i materialet, sitter snyggt på kroppen.