Molly🥰😍😘
Molly🥰😍😘
FB-sisters-linne.
FB-sisters-linne.  - 89 FB-sisters-linne.  - 90 FB-sisters-linne.  - 91

FB-sisters-linne.

Storlek: S/m typ
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Svart

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Det här linnet hittade jag under alla min andra kläder som jag inte ändvänder längre. Det e ett preppy-linne.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vinröd ribbad topp med volanger från Zara - Superfin vinröd topp från Zara med ribbad struktur och volangdetaljer längs v-ringningen. Toppen är ärmlös och har snörning framtill som ger en snygg touch. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Ribbad grön kortärmad topp - lånad bild! snygg topp från zara, kan skicka fler bilder❣️
Grå omlottblus med knyt från ZARA - Säljer en snygg grå omlottblus från ZARA med plisserat tyg och v-ringning. Blusen har långa ärmar, knyt framtill och ett flowigt fall som ger en chill vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool look.
Svart spetslinnetopp från Intimissimi - Svart intermissions linne, använt fåtal gånger
Mörkblå linnetopp med knappar - Så söt från brandy! Fint skick! <3
Svart tight topp med rund hals - En svart, tight topp med korta ärmar och rund, djup ringning. Sitter figurnära och är enkel att matcha med olika outfits. Troligen i bomull eller polyester för en stretchig känsla. Perfekt basplagg för garderoben.
brandy topp! - Säljer denna så söta toppen från brandy melville! Den har ett band man knyter där bak, helt i nyskick! 💞