Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
RAKELE
RAKELE
 - 89  - 90

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: H&M

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart tröja med spetskant

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Lila blus med knytband - Säljer en elegant lila blus med v-ringning och knytband i midjan. Blusen har långa, luftiga ärmar och ett plisserat tyg som ger en fin struktur. Perfekt för en stilren look.
Olivgrön ärmlös topp med cut-outs - SÖKER!!!! Skriv om ni har
Beige bh från Intimissimi - Snygg beige bh från Intimissimi med släta kupor och justerbara axelband.🥰
(Vinröd) topp med knyt från Zara - Säljer en stilren vinröd topp från Zara med korta ärmar och rund hals. Toppen har en snygg knytning i sidan som ger en cool detalj och lite extra form. Materialet är mjukt och har en lätt stickad känsla, perfekt för vår och sommar.
Vit ribbad linnetopp från Gina Tricot - Säljer en vit ribbad linnetopp från Gina Tricot med smala axelband och v-ringning. Toppen har en svart knytning i midjan som ger en snygg detalj. Perfekt för varma dagar och enkel att styla med jeans eller kjol.
body - snygg body! skulle säga strl S/36, B/C bh kupa, vet tyvärr inte vart den är ifrån🫶🤩snarlik med första bilden och knappt använd
Beige spetsblus med volanger från Zara - Supersöt beige blus från Zara med breda volanger och v-ringad hals. Blusen är ärmlös och har detaljerad spets och stickad nederkant. Köpte denna på Plick och har aldrig andvänt. Denna topp finns inte att köpa på Zara längre.