Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Svart tröja med dragkedja
Svart tröja med dragkedja - 89 Svart tröja med dragkedja - 90 Svart tröja med dragkedja - 91

Svart tröja med dragkedja

Storlek: 36/38
Kategori: Toppar

40 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Dragkedjan går att dra upp och ner. Det medföljer ett skärp som är menat att vara runt tröjan. Man kan även ha det som skärp i byxorna som jag har på bilden 😊. Materialet är glansigt och svalt.

Hardin’s
Hardin’s
(50)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart polyester tröja med silvrig dragkedja - Jag säljer en svart topp från H&M eftersom den tyvärr inte kommit till användning. Du står för frakten ifall du inte vill mötas upp i Stockholm :). Det står storlek 38 men den passar även mig som brukar ha 36.
Svart top med drag kedja🖤 - Jättefin svart top med drag kedja 🖤
 Svart tröja med dragkedja -  svart tröja med dragkedja bekvämt material bra skick tajt zipup
Svart tröja - Svart skit snygg tröja!
Svart spetsblus med dragkedja - Säljer en svart blus i spets med korta ärmar och snygg dragkedja i ryggen. Blusen har ett blommigt spetsmönster som ger en elegant vibe och är perfekt om du vill sticka ut lite extra. Passformen är normal och materialet känns lätt och luftigt.
Svart korsett med dragkedja - Snygg svart korsett med dragkedja framtill. Använd fåtal gånger
Svart topp med dragkedja  - Svart topp från Tally Weijl i storlek S med trekvartsärm och en snygg v-ringning framtill med dragkedja. Enkel och stilren design som passar till många olika outfits. Mjuk och skön bomullskänsla.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Zara mjuk topp med knut - Säljer då den inte kommer till användning. Första bilden är lånad!
Gul topp med knytband från Zara - Supersöt ljusgul topp från Zara med breda axelband som knyts till rosetter. Toppen har en rak, croppad passform och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som känns bekvämt mot huden. Perfekt för att addera färg till din outfit!
Spetstopp - Jättesnygg grön/khaki spetstopp från Zara som är helt slutsåld och väldigt populär!! Tröjan är i M men känns som en S!! Kan bäras på olika sätt😍
Prickig topp - Super söt topp perfekt till sommaren💝 storlek S men sitter som xs💘
Rosa Y2K topp med pärlor & broderi – Ibiza stil  - Superfin rosa Y2K-topp med blombroderier och små pärldetaljer ✨ Sitter jättefint på med figurnära passform och tunna band.  Ger riktig Ibiza / beach club / sommarkväll-känsla 🌴 Perfekt till semester, festival, utekväll eller middagar i solnedgången. Så snygg med linnebyxor, lågmidjade jeans eller en söt kjol.  • Skick: mycket bra • Storlek: XS–S • Färg: rosa • Stil: Y2K / Ibiza / coquette  #y2k #ibizastil #sommartopp #rosatopp #utekväll #festivaloutfit #beachclub #trendigt #2000tal #pärldetaljer
Comme des Garçons - Randig långärmad tröja - Säljer en blåvit randig långärmad topp från Comme des Garçons PLAY med det ikoniska röda hjärtat broderat på bröstet.  Inga skador eller fläck använt fint
Blåa topp med rosetter Zara - Supersöt ljusblå linnetopp med breda axelband som knyts i stora rosetter på axlarna. Från Zara i storlek M. Typ helt oanvänd! Skriv för fler bilder eller frågor💖
Vit broderad linnetopp med knyt - Söt vit linnetopp med tunna axelband och blå broderade blommor vid urringningen. Toppen har v-ringad hals, knyt i midjan och är tillverkad i ett lätt, luftigt material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.