Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Blå mönstrad croppad topp
Blå mönstrad croppad topp - 89 Blå mönstrad croppad topp - 90

Blå mönstrad croppad topp

Storlek: 140
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

15 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en blå croppad topp med ett unikt abstrakt mönster i mörkare nyanser. Toppen har korta ärmar och en rund halsringning, perfekt för en avslappnad stil.

Amanda
Amanda
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit och blå mönstrig topp - Super somrig och bekväm topp med ett jättefint mönster💕aldrig använt
blå blommig mönstrad topp - Söt blommönstrad topp i strl S🤍
Blå croppad topp H&M - Säljer en snygg blå croppad topp från H&M💓💓
Blå croppad topp med öppen rygg - Säljer en blå croppad topp med korta ärmar och snygg v-ringning framtill. Toppen har en cool öppen rygg med snörning och knyt, vilket ger en unik look. Materialet är mjukt och stretchigt, troligen bomull eller polyester. Perfekt för dig som gillar trendiga detaljer och vill sticka ut.
Blå- och vitrandig croppad topp - Snygg blå- och vitrandig croppad topp med djup v-ringning. Perfekt för sommardagar och strandhäng. Toppen har en tight passform och är ärmlös, vilket gör den både bekväm och stilren. Använd en gång, från hm
Andra annonser från Toppar
Visa alla
2000-tal Vit ribbad långärmad topp Hollister - Säljer en vit ribbad långärmad topp från Hollister med v-ringning och knappar framtill. Liten broderad logga på bröstet. Perfekt basplagg som är både enkel och snygg att styla till olika outfits. Populär 2000s tröja med knappar
Svart stickad volangtopp - Supersnygg svart topp med djup v-ringning och volangdetaljer. Är i stickat material och är i bra skick
Topp gina  - Superfin blommig topp från gina tricot! Storlek 38 men passar även 36. Typ helt ny, har bara använt den 1 gång! ❤️ nypris 399kr!
Vit volangbody ZARA - Säljer en vit blus med djup v-ringning och stora volangärmar. Toppen har en lös passform och är perfekt för dig som gillar en romantisk och trendig stil. Passar till både jeans och kjol för en snygg look.
Randig peplum-linnetopp med knappar - Snygg randig linnetopp med knappar framtill och smala axelband💞pris kan diskuteras!
Ljusblå volangblus från Zara Basic - Supersöt ljusblå blus från Zara Basic med v-ringning, volangdetaljer och lös passform. Blusen har korta, vida ärmar och rynkade sömmar i midjan som ger en flowy look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig vibe. Säljs inte längre deflr högre pris liten defekt som syns på bild men försvinner i tvätt
viral zara topp - viral spetstopp från zara, helt slutsåld💕💕 aldrig använd, prislapp kvar storlek L men passar mig som är en Small. Passar perfekt på mig med större kupstorlek men Small i kläder🙏🏻
Svart tubtopp/kort klänning med strass - Snygg svart axelbandslös tubtopp/kort klänning med glittrande pärldetaljer framtill och draperad effekt. Toppen har en elegant och figurnära passform, perfekt för att sticka ut. Materialet känns mjukt och följsamt.