Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
v-ringad tröja - fin tröja ifrån gina 💕
V-ringad tröja  - Använd en del. Mycket bra skick. Pris kan diskuteras. 🤍
V ringad tröja  - Tunnare material så skön!
V-ringad topp  - V-ringad topp från Gina i storlek M
Randig v ringad tröja  - Snygg Randig v randig tröja
V-ringad tröja - Helt ny v-ringad tröja i strl XS Pris kan diskuteras💗
V-ringad tröja  - Super skön och sitter som en smäck! Dock inte använd på flera år.
V ringad tröja
V ringad tröja - 89 V ringad tröja - 90

V ringad tröja

Storlek: 42
Kategori: Toppar
Märke: Asos

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg tröja från ASOS. Skönt material och snygg passform. Passar 38-42.

Matildahok
Matildahok
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vit prickig linnetopp med volang - Söt vit linnetopp med svarta prickar och volangkant nertill. Toppen har halterneck och är ärmlös med en lätt rynkad detalj framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och trendig look.
Mörkblå  långärmad topp - Säljer en mörkblå topp med lång ärm och v-ringning. Toppen har knappar framtill vid urringningen som går att öppna. Perfekt till jeans för en chill och snygg look.
Zara satin linne i spets - Säljer då den inte kommer till användning.
Vit spetsblus med volanger - Supersöt vit blus med spetsdetaljer och volanger längs ärmar och bröst. Blusen har v-ringning och är stickad med fina mönster. Perfekt för dig som gillar romantisk och feminin stil.
Zara topp - Säljer den här fina toppen jag köpte i somras men tyvärr i en för liten storlek till mig😔🤍 prislappen sitter kvar och är helt ny!
Glittrig svart korsettopp - Snygg svart korsettopp med tunna axelband och glittrigt tyg. Toppen har markerade kupor och en croppad passform som ger en trendig siluett. Stoppen har justerbara band! Använd 1 gång
Prickig puffärm topp i beige och svart - Säljer en beige topp med svarta prickar och puffärmar. Toppen har en rak passform, fyrkantig urringning och halvlånga ärmar. Går att bära både offshoulder och med ärmar, toppen har en trendig vintage-vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Blommig blus - Säljer denna fina blus från Gina tricot. Toppen är oanvänd med prislapparna kvar. Storlek M, men mer som en S🤍