Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Svartvit cropped baseball t-shirt
Svartvit cropped baseball t-shirt - 0 Svartvit cropped baseball t-shirt - 1 Svartvit cropped baseball t-shirt - 2

Svartvit cropped baseball t-shirt

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Flerfärgad
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en svartvit cropped baseball t-shirt med svarta ärmar. T-shirten har rund halsringning och är tillverkad i ett stretchigt bomullsmaterial.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Leopardmönstrade shorts med resår - Snygga shorts med leopardmönster i beige, svart och brunt. De har elastisk midja och sidofickor med mjukt och lätt material. Shortsen har inte kommit till användning för mig.
Grå shorts med gula ränder - Snygga grå shorts med vita och gula ränder längs sidorna. De har elastisk midja med snörning och två fickor framtill. Det är barn shorts, men sitter även som XS!
Blommiga shorts med dragsko - Snygga och bekväma shorts med blommigt mönster i rosa, gul och grön på vit bakgrund. De har en praktisk dragsko i midjan för justerbar passform. Storlek 38/M, men passar även mig som brukar ha 34-36/xs-s!
Beige linnekjol med snörning - Söt beige kortkjol i ett luftigt linnematerial. Kjolen har en avslappnad passform, volangdetaljer och snörning i midjan för justerbar komfort. Perfekt för varma dagar och enkel att matcha med olika toppar.
Rutig rosa kortkjol med volang - Söt kortkjol i rosa och vitt med rutigt mönster. Kjolen har en volangkant nedtill och rynkade detaljer på sidan som ger en extra touch. Perfekt för vår och sommar, till både sneakers och sandaler.
Turkos volangkjol med vita prickar - Supersöt turkos kjol med vita blomdetaljer och dubbla volanger. Kjolen har bred smock i midjan för skön passform och är gjord i ett lätt, mjukt tyg som känns luftigt. Storlek L, men passar även mig i strlk S, endast midjan som är lite lös för mig, därav är den aldrig använd.
Rosa volangkjol med blommönster - Söt rosa kortkjol med vita små blommor och volangdetaljer. Storlek L, men passar även mig i storlek XS/S pga midjan är i smock!
Grön blommig volangkjol - Söt grön kortkjol med vitt blommönster och volangdetaljer. Kjolen har smock i midjan för en bekväm passform och är tillverkad i ett lätt tyg som passar perfekt till varma dagar. Storlek L, men passar även mig i strlk XS/S tack vare smock i midjan
Röd kjol i smock - Röd kjol i smock, passar både som en kjol, men kan även användas som topp (obs, bild 3 är inte min bild, utan endast inspiration på hur kjolen även sitter som topp).
Blå jeanskjol med rå kant - Säljer en klassisk blå jeanskjol med fransig kant nedtill. Kjolen har fem fickor, bälteshällor och stängs med dragkedja och knapp framtill. Kjolen är i barnstorlek, men passar även mig i strlk XS/S, kjolen har även knappar på insidan för att reglera midjan!
Liknande annonser
Visa alla