tilde

Vit croppad topp med pärlor

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Beskrivning

Superfin vit croppad topp med korta ärmar och pärldetaljer över hela framsidan. Perfekt för dig som vill ha en söt och stilren look med lite extra bling. Enkel att matcha med både jeans och kjol.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Cider topp - Så snygg topp , mjukt material💗💗
Vit omlottopp med knyt från Zara - Säljer en stilren vit omlottopp från Zara i storlek XS. Toppen har en v-ringad design, knyt i midjan och är ärmlös. Materialet är mjukt och har ett lätt glansigt utseende som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och chic stil.
Intimissimi bh - Intimissimi bh i beige, säljer då den är i fel storlek!
Svart spets body  med axelband - Säljer en svart korsett med tunna justerbara axelband och vacker spets över hela plagget. Kuporna är formade för extra stöd och den har en tight passform som framhäver siluetten. Endast använd en gång!
Zara topp - Säljer denna jättesnygga topp från Zara!
Svart spetsbody - Snygg svart body, tunna axelband, Perfekt för fest. Helt ny!
Prickig Zara topp - Prickig Zara topp!! 🤍