Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Beige manchester topp med puffärm
Beige manchester topp med puffärm - 0

Beige manchester topp med puffärm

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Beige
Skick: Bra skick

20 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Trendig beige topp i manchester med puffiga korta ärmar och söt omlott-look framtill. Toppen har en croppad passform och elastiska axelband som ger en offshoulder-stil. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik topp.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Brun t-shirt från Kappahl - En enkel brun t-shirt från Kappahl med rund hals och korta ärmar. Modellen är klassisk och passar dig som gillar en clean och chill stil. Materialet är mjuk bomull som känns skönt mot huden. Perfekt att matcha med jeans eller shorts.
Indy Beauty rosa satin läppstift - Snyggt rosa satinläppstift från Indy Beauty, 100% veganskt och med mjuk finish. Kommer i en vit, stilren hylsa med rosa text. Perfekt för dig som vill ha en naturlig men ändå fräsch look med lite extra glans.
Grå mjukisbyxor med resårmidja - Mysiga grå mjukisbyxor med resår i midjan och sidofickor. Perfekta för chill dagar eller när du vill vara extra bekväm. Tillverkade i mjukt material som känns skönt mot huden.
Örngott från dollarstore  - Fin örngott helt nytt
Samsung Galaxy S21 skal - Snyggt vinrött silikonfodral till Samsung Galaxy S21. Ger bra skydd mot repor och stötar, med exakt passform för kameran och knappar. Skalet är i fint skick utan synligt slitage eller defekter. Perfekt för dig som vill ge din mobil ett nytt utseende och extra skydd.
Silverfärgade creoler från Ztiz - Säljer ett set med två par silverfärgade creolörhängen från Ztiz. Ena paret har glittrig yta och det andra är släta, båda i rund form. Perfekt för dig som gillar att mixa och matcha smycken för en personlig stil.
Vit teddyväst med stora knappar - Mysig vit teddyväst i fuskpäls med stora svarta knappar framtill och två bröstfickor med lock. Västen har en hög krage och är ärmlös, perfekt för lager på lager och en trendig look.
Grå stickad poncho med polokrage - Säljer en grå stickad poncho med polokrage och grovt kabelstickat mönster. Ponchon är ärmlös och har en avslappnad, oversized passform. Perfekt att slänga över en tröja för extra värme och stil.
Röd hjärtformad parfymflaska 100ml - Säljer en Eau de Parfum i en snygg hjärtformad flaska i rött glas. Flaskan rymmer 100 ml och har en silverfärgad spraykork. Perfekt för dig som vill ha en unik och dekorativ parfymflaska på hyllan.
Rosa U-format blockljus - Unikt rosa blockljus i U-form med räfflad yta och två vekar. Ljuset är tillverkat av vax och har en modern, dekorativ design som sticker ut i rummet. Perfekt som inredningsdetalj för dig som gillar trendiga former och färger.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →