Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart draperad linnetopp - Svart ärmlös topp med snygg öppning på ryggen, perfekt till en lite mer casual look på en fest mm.
Svart linnetopp från H&M - En stilren svart linnetopp från H&M i klassisk modell med breda axelband och rundad halsringning. Toppen är ärmlös och tillverkad i mjuk bomull, perfekt att matcha med jeans eller kjol för en enkel och snygg look.
Svart linnetopp från H&M - Säljer en svart topp från H&M i storlek XS. Aldrig använt så i väldigt bra skicks
Svart linnetopp från H&M - En basic svart linnetopp från H&M med rund halsringning och ärmlös design. Perfekt att styla lager på lager eller bära som den är. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden.
Svart linnetopp från H&M - En enkel och stilren svart linnetopp från H&M. Toppen har en rund halsringning och är ärmlös, vilket gör den perfekt för varma dagar eller som ett basplagg under andra kläder. Stl 146/152
Svart linnetopp från H&M - Säljer en stilren svart linnetopp från H&M och ett vitt basic linne. Toppen har smala axelband och en enkel design som passar perfekt till olika tillfällen. Perfekt för varma dagar eller som ett basplagg i garderoben. 19kr styck!
Svart ribbad  linnetopp H&M - Svart croppad linnetopp från H&M med ribbad struktur och djup v-ringning. Toppen har tre snygga guldfärgade knappar framtill och är ärmlös för en clean look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig vibe.
Svart ribbad linnetopp från H&M - Säljer en svart ribbad linnetopp från H&M med breda axelband och en snygg v-ringad skärning framtill. Toppen är croppad och har en stilren, enkel design som är lätt att matcha. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil.
Svart draperad linnetopp från H&M
Svart draperad linnetopp från H&M - 0 Svart draperad linnetopp från H&M - 1 Svart draperad linnetopp från H&M - 2

Svart draperad linnetopp från H&M

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart ärmlös linnetopp från H&M med snygg draperad halsringning. Toppens material är mjukt och stretchigt, vilket ger en smickrande passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.

Frida
Frida
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå handväska  - Bra skick, använd max 3 gånger, ställbar i bandet.
Vit hoodie med dragkedja från Cubus - Vit hoodie från Cubus med dragkedja framtill och huva med snörning. Tröjan har två stora fickor fram och är tillverkad i mjuk bomullsmix. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha en enkel och clean look.
Svarta linnebyxor från Nelly - Svarta linnebyxor från Nelly upp sydda så dom är för korta för mig, är runt 165cm och dom är för korta annars är dom k bra skicka
Vit stickad tröja med volang från Vila - Supersöt vit stickad tröja från Vila med volangdetaljer på axlarna. Tröjan har ribbad struktur, rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå trendig look.
Svart ribbstickad tröja från h&m i storlek M - Svart ribbstickad tröja från h&m storlek M. Tröjan har en klassisk rund halsringning, lång ärm och en något croppad passform. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha med jeans eller kjol.
Svart långärmad croppad topp H&M Sport - Svart långärmad croppad topp från H&M Sport. Toppen har en enkel, stilren design med rund halsringning och lätt ribbad struktur. Perfekt för dig som gillar sportiga och minimalistiska plagg. Snygg att matcha med höga jeans eller tights.
Blå topp från laget 157 i stolen L - Säljer tröjan då den är för stor, aldrig använt och den är i bra skick
Blommig omlottkjol från ONLY - Supersöt svart omlottkjol från ONLY med små blå och vita blommor. Kjolen har volangkant och knytband i midjan för en snygg passform. Perfekt för dig som gillar romantiska och trendiga vibes. Dock så är öglan där man drar igenom snöret trasigt men går att klippa bort eller sy dit
Svart ribbad kjol från ONLY - Svart ribbad kjol från ONLY i midilängd. Kjolen har en elastisk midja och är gjord i ett mjukt, stretchigt material som sitter snyggt på kroppen. Perfekt att styla med en oversized hoodie eller en tight topp. Kjolen slutar runt knäna
Liknande annonser
Visa alla