Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Tröja/topp
Tröja/topp - 89 Tröja/topp - 90

Tröja/topp

Storlek: S/XS
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Blå

20 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Jätte söt blå topp som jag verkligen älskar men den e för rak så jag har aldrig använt den så det är därför den säljs❤️ vid frågor eller fler bilder tveka inte på o höra av dig❤️

Kimpan.arnham
Kimpan.arnham
(4)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Topp/tröja - Hej, säljer en svart festlig topp som har Volanger bara på framsidan och inte baksidan. Kontakta mig om du vill ha fler bilder på den eller om du är intresserad!
Jättefin långärmad topp/tröja - En vit långärmad tröja i vit med urigning i S 💓
Tröja/topp - Tröja/topp i storlek S ifrån h&m, använd en gång. Den är ganska genomskinlig så om man vill kan man ha ett linne under.
Tröja / topp - Jättefin topp från h&m som tyvärr sällan kommit till användning. Storlek S men pssar lätt xs
Topp - Super snygg blå topp i storlek 34
Söt topp - Gullig topp köpt från hm för två somrar sen, inga defekter eller så o knappt använd❤️ passar till typ linnebyxor tex!
Topp - Topp
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Mörkblå prickig linne med spets - Säljer ett mycke liknande linne som på bilden fast den är lite mer ljusare i färgen och 2 knappar istället för 4! Den är otroligt lik den på bilden!
Rosa Y2K topp med pärlor & broderi Ibiza stil  - Superfin rosa Y2K-topp med blombroderier och små pärldetaljer ✨ Sitter jättefint på med figurnära passform och tunna band.  Ger riktig Ibiza / beach club / sommarkväll-känsla 🌴 Perfekt till semester, festival, utekväll eller middagar i solnedgången. Så snygg med linnebyxor, lågmidjade jeans eller en söt kjol.  • Skick: mycket bra • Storlek: XS–S • Färg: rosa • Stil: Y2K / Ibiza / coquette  #y2k #ibizastil #sommartopp #rosatopp #utekväll #festivaloutfit #beachclub #trendigt #2000tal #pärldetaljer
Blårandig blus från H&M - Söt blårandig blus med korta ärmar, knappar framtill och knyt i midjan från H&M. Blusen har en lätt rynkad kant upptill och volang nedtill för en feminin look 💕💞
Ljusrosa volang topp - Supersöt ljusrosa linnetopp med breda axelband och volangdetaljer! Justerbar baksida, passar då mig i S
Topp från Zara - Snygg beige omlottopp från H&M med knyt i sidan och v-ringad hals. Toppen har korta ärmar och en mjuk, lätt glansig yta som ger en elegant känsla. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Krämvit axelbandslös korsettopp - Snygg krämvit korsettopp med axelbandslös design och markerad midja. Toppen har en stilren och figurnära passform som ger en modern siluett. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Helt oanvänd och prislapp kvar! Lite för stor för mig.
Vit och blå rutig volangtop från Zara - Supersöt topp från Zara med vita ribbade partier och blå/vit rutigt mönster på volangprydda axelband och framtill. Toppen är ärmlös och har knappar framtill samt volangdetaljer som ger en romantisk vibe. Perfekt för dig som gillar unika detaljer och trendig stil.
Marinblå spetsblus med volangdetaljer - Supersnygg marinblå topp i spets med volangdetaljer!💘Från Zara men slutsåld, väldigt bra skick!