Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Vit t-shirt
Vit t-shirt  - 89 Vit t-shirt  - 90

Vit t-shirt

Storlek: XXS
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

55 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en stilren vit t-shirt i tight passform. Perfekt för en enkel och fräsch look. Toppen är jätte skön! Den kommer från H&M. Den kostar 90 kr i butik så jag säljer den för väldigt bra pris! Nästan aldrig använd. Lite genomskinlig men ändå så himla fin och skön 😍

Nova
Nova
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit T-shirt  - Croppad och använd men är i utmärkt skick. För liten för mig nu
Vit t-shirt med tryck - Säljer en vit t-shirt med texten 'In Your Dreams' i olika färger och typsnitt på framsidan. T-shirten har korta ärmar och en svart krage som ger en snygg kontrast. Perfekt för en avslappnad stil.
Vit tight t-shirt - Säljer en enkel och stilren vit t-shirt med tight passform. T-shirten har korta ärmar och rund halsringning. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en clean look. I storlek xs. Den har en liten smink fläck som inte går bort i tvätten
Vit croppad T-shirt  - Säljer en stilren vit croppad linnetopp med rund halsringning. Perfekt för varma dagar eller som ett basplagg i garderoben. I storlek xxs men passar xs
Vit T-shirt  - Basplagg
Vit skräddarsydd t-shirt - Säljer en stilren vit skräddarsydd t-shirt som går ing lite i midjan. Användes 1 gång men tyvärr kommer den inte till användning, så som ny! pris kan diskuteras
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart spetsbody  - Snygg trendig svart body från H&M med spetsdetaljer och tunna axelband. Transparent mesh och vacker spets framtill ger en elegant look. Perfekt till att festa till oufiten. Storlek 80B. Endast använd 1 gång
Populär too - Jätte fin topp med knappar från Zara! Står storlek L men passar S-M🩷
Vinröd paljettopp från Gina tricot - Säljer en vinröd croppad topp från Gina Tricot med paljetter. Toppen har halterneck och är ärmlös, perfekt för dig som vill sticka ut. Materialet är glittrigt och ger en lyxig känsla. Snygg att matcha med jeans eller kjol.
intimissimi spetsbody - Supersnygg blå body från Intimissimi med tunna axelband och vackra spetsdetaljer framtill. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt att styla lager på lager eller bära som den är. Stretchig.
Olivgrön omlottopp med knyt - Supersöt olivgrön topp med omlottdesign och knyt framtill. Toppen har volangärmar och en lätt rynkad, flowy passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Beige topp med knappar från Zara - Snygg beige topp från Zara med korta ärmar och markerad fyrkantig ringning. Toppen har dekorativa klädda knappar framtill och två fickdetaljer. Figurnära passform och stilren design, perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. I super fin skick ända är att det är lite trådar vid knapparna som man ser nära på tredje bilden🥰🥰ändast använd en gång
Brun topp från Zara  - Helt ny brun topp från Zara med prislappen kvar
Intimissimi spets tröja svart. Figursydd i kashmir  - Svart långärmad Intimissimi topp med djup v-ringning och dekorativ spets längs halsringning och ärmslut. Tunn och lätt genomskinlig, figurnära passform. Gjord i kashmir.