Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Super snygg tröja
Super snygg tröja - 89 Super snygg tröja - 90 Super snygg tröja - 91

Super snygg tröja

Storlek: XXS
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Grå

45 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tröjan är i storlek xxs men passar även xs. Den är bokat neck och är använd två gånger. Köpt för 100 kr på H&M.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ribbat linne - Storlek s men passar mig med storlek xxs/xs. Vet inte vilket märke
Super snygg tränings tröja - Tränings T-shirt från H&M i storlek 146 men passar som Xs. Använd 2 gånger eftersom att färgen inte passade mig.
Snygg crop top - Super snygg T-shirt i storlek Xxs men passar även Xs. Köpt för 100 kr och jag säljer den pågrund av att jag inte gillar crop tops.
Jätte snygg tröja - Tröjan är från Lager 157 och köpt för 150 kr. Den är i storlek Xs men passar även Xxs och S. Jag säljer den pågrund av att jag inte passar i färgen grå. Den är i nyskick eftersom att jag inte har använt den så många gånger 💕
Jätte gullig klänning - Säljer på grund av att jag köpte en för stor storlek för ett tag sedan och nu har jag slutat ha på mig klänningar. Använd ungefär 2 gånger och är i storlek S men passar även Xs.
Snygg stickad tröja - Köpt på H&M för 200 kr, använd ca 2 gånger pågrund av att jag inte gillade hur den satte
Super fint t-shirt  - Storlek xxs men passar även xs. Den är från H&M och använd ungefär tre gånger. Köpt för 100 kr
Snygg spets topp - Storlek xs och den är gjord spets. Har utsvängda ärmar och är en cropped tröja.
Super söt linne - Linnet är köpt på New Yorker för 50 kr och det är använt ungefär 6 gånger. Jag säljer den pågrund av att jag inte är ett fan av färgen lila längre. Storleken är Xs men passar även S och Xxs, skriv om ni vill ha fler bilder.
Super söt topp - Storlek s men passar mig som har storlek xxs/xs. Är jätte skön och är av ett luftigt material.
Liknande annonser
Visa alla
Super super fina linnen från hm - Säljer dessa som var så virala för något år sedan. Typ aldrig använda priset är för båda och det är samma skick och storlek på de båda
Super snygg tubtopp - Såå snygg tubtopp i perfekt skick!
Super söt pjamas - Säljer detta så så finns settet från hm i storlek S. Bådda för priset. Pyjamasen är använd ca 2 gånger( den är tvättad)
Super cropad fjärils tröja - Bra skick fin och väldigt cropad
super söt spets tröja - en långärmad tröja me spets super söt
Super fin gul topp  - Super fin gul topp från hm! Den har som en drapering som detalj och har en liten smink fläck vid kragen men det får bort i tvätten!!💓
Super snyggt linne - Super snyggt linne i perfekt skick!
Fortsätt i appen →