Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Persika färgad topp House  - En persika/ orange färgad topp från Estland, House. Storlek Xs, inte stretch.
Brun topp från House - Snygg brun croppad topp från House med  v-ringning och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull som sitter skönt mot kroppen. Perfekt för dig som gillar en enkel men trendig look med lite edge. Aldrig använd och med prislapp kvar.💕
House of Dagmar Brun topp - Hej! Intresseanmälan på min oanvända topp får Dagmar, köpte den i butik för ett tag sen, tror inte den går att köpa längre. Aldrig använd och i nyskick. Prislapp är kvar. Skickar fler bilder på begäran. Köpt för 3000kr, kan tänka sälja för 1300kr💕
Mörkblå långärmad topp House of Lola - En enkel och stilren mörkblå långärmad topp från House of Lola i storlek XS. Toppen har rund halsringning och är gjord i ett mjukt, tunt material som känns skönt mot huden. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en clean look.
Mönstrad topp från House of Soul - Säljer en cool mönstrad topp från House of Soul i storlek S. Den har trekvartsärmar och ett abstrakt mönster i svart, vitt och grått med inslag av rosa och grönt. Perfekt för en avslappnad vardagslook eller en utekväll. Toppen är i bra skick och superbekväm!
Vit linnetopp med rosetter från House - Supersöt vit linnetopp från House i storlek S. Toppen har breda axelband med små svarta rosetter framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat bomullstyg. Perfekt för varma dagar och har en enkel, stilren look med lätt rynkade detaljer.
Svart croptop med rosettdetalj från House - Svart kortärmad topp från House i bomull med en glittrig rosettdetalj framtill. Rund halsringning med söt spetskant och enkel, croppad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en liten twist. Använd en eller två gånger.
Topp House
Topp House  - 89 Topp House  - 90 Topp House  - 91

Topp House

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Orange

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

🪩 Vintage topp från House. Inga defekter. 🪩

✭Moas 2nd hand✭
✭Moas 2nd hand✭
(263)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Topp - Festlig grön paljett topp. Vid köp av flera varor får du rabatt 💛
Randig tröja öppen rygg - Säljer en söt blå och vit randig tröja med öppen rygg, supersöt
Rosa omlott linnetopp med rosett - Säljer en söt rosa linnetopp med omlott-design och knytband på axlarna som bildar fina rosetter. Toppen har en v-ringad hals och är lätt utsvängd nedtill. Perfekt för varma dagar och sommarhäng. Är i storlek xs men skulle säga den sitter som en s
Rosa blus med volang från Brandy Melville - Söt ljusrosa blus från Brandy Melville med volangdetaljer vid axlar och nederkant. Blusen har knappar framtill, rynkade axelpartier och dekorativa veck. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för vår och sommar. 🥰