Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Khaki top med blommor
Khaki top med blommor - 89 Khaki top med blommor - 90

Khaki top med blommor

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Oliv

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En fin topp med blommor med en mörk grön en khaki eller olive

Ariana
Ariana
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig top - En off shoulder crop top med blommigt motiv. Använd ett par gånger men är fortfarande i väldigt bra skick! Ganska liten i storleken så skulle säga att den sitter mer som en XS.
Blommig top från H&M - En blommig top från H&M som blir perfekt till våren och sommaren!
Blommig top - Säljer denna top med volangdetaljer runt hals och ärm🌷
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart puffärmad blus  - Trendig svart blus med djup v-ringning och markerad krage. Blusen har korta puffärmar med rynkade detaljer och figurnära passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en snygg look.
Mörkblå halterneck linnetopp - Snygg mörkblå linnetopp med halterneck och v-ringning. Toppen är ärmlös och har en tight passform som framhäver figuren. Perfekt att träna i
vintage hollister topp ribbad  - super söt vit tajt figurnära långärmad ribbad topp från hollister med djup urringning och knappar. jätte fint skick! stl S 💕
Blå croppad topp från Zara - Snygg blå topp från Zara👏👏👏🔥😩
Randig svartvit bandeau topp - Snygg bandeau topp i svart och vitt med horisontella ränder. Toppen är ribbad och axelbandslös, perfekt för en trendig look. Materialet känns stretchigt och sitter tight mot kroppen.
Vit topp  - Säljer en stilren vit topp med  ärmlös design. I mycket bra skick och passar till flera olika tillfällen. Jag har klippt av lappen med storleken men den passar mig som brukar ha S.
Svart korsett topp med tunna axelband - Snygg svart korsett topp! Jätte fin för en fest look 💗 Säljer för att den är för liten för min bröst storlek (75C-70D), men annars super fin och passar mig övrigt :)
Topp - Storlek m från Zara, ny! Krämvit