Alla kategorier > Toppar
Brun ribbad croppad bolerotopp
Brun ribbad croppad bolerotopp - 0 Brun ribbad croppad bolerotopp - 1

Brun ribbad croppad bolerotopp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

40 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en brun croppad bolerotopp med långa ärmar och v-ringning. Toppen är ribbad och har knyt framtill för en snygg detalj. Perfekt att slänga över ett linne eller klänning för en chill look.

Hannah Feliciaa
Hannah Feliciaa
(146)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Brun croppad ribbad bolerotopp från H&M - Säljer en brun croppad bolerotopp från H&M. Toppen är ribbad, har lång ärm, v-ringning och knyt framtill. Superfin färg och som ny 🥰
Brun ribbad bolerotopp med knyt - Säljer en brun croppad bolerotopp med långa ärmar och v-ringning. Toppen är ribbad och har en snygg knytning framtill som ger en trendig look. Perfekt att slänga över ett linne eller klänning för en extra touch.
Brun ribbad croppad polotopp - Säljer en brun croppad polotopp med lång ärm. Toppen är ribbstickad och har en tight passform som framhäver figuren. Perfekt att styla med höga byxor eller kjol för en trendig look.
Vit ribbad croppad bolerotopp - Säljer en vit croppad bolerotopp från H&M med långa ärmar och snygg ribbad struktur. Toppen har en djup v-ringning och knyt framtill som ger en trendig look. Perfekt att styla över ett linne eller bralette för en chill vibe.
Brun ribbad croppad topp - Brun croppad topp med korta ärmar och synliga sömmar framtill. Passar utmärkt som storlek S fast den är M!💕Väldigt skön också🥰
Brun ribbad croppad polotopp - Säljer en brun croppad polotopp med lång ärm och ribbad struktur. Toppen har en tight passform och hög hals, perfekt att styla med höga byxor eller kjol. Materialet är stretchigt och bekvämt.
Brun ribbad croppad topp från H&M - långärmad brun ribbad croppad topp från H&M. aldrig använd
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Asymmetrisk topp i alpaca  - Säljer populär topp i alpaca 🩶
Zara volang topp - Säljer denna superfina topp från Zara som är perfekt till våren och sommaren. Har använt den några få gånger. Säljer den då den inte kommer till användning
Zara topp - Fin topp från Zara🖤
Topp från zara  - Jättefin topp från zara, säljer då den inte kommer till användning. Nypris 299kr storlek XS
Populär Gul linnetopp med knytband - Supersöt ljusgul linnetopp med breda axelband som knyts i rosetter på axlarna. Toppen har en fyrkantig urringning och är figurnära i modellen. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch look till jeans eller kjol. Är storlek S men passar en xs och har sytt upp banden lite men inget som syns alls, då banden va väldigt långa
Vit bandeau tubtopp - Superfina topp från Zara, använd 1 gång❤️pris kan diskuteras
Svart långärmad spetstopp från Intimissimi  - Säljer en svart långärmad blus med v-ringning och spetsdetaljer längs halsringningen och vid ärmsluten. Den är från imtimisimis och har ett fantasier material. Tunn och mjuk i materialet, perfekt för dig som gillar en stilren men ändå romantisk look.
Rosa volang topp från zara - Supersöt rosa volngtopp från Zara!! Jätte fint skick och as snygg nu till sommaren!! Hör av er vid fler frågor