Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Pretty little thing topp - ”Korsett”topp i satin, storlek 36. Använd 1 gång på nyår
Leopardmönstrad mesh croppad topp PRETTY LITTLE THING - Säljer en transparent croppad topp i mesh med leopardmönster i blått och grått. Toppen har lång ärm och en snygg cut-out detalj framtill vid bysten. Perfekt för dig som vill sticka ut med en edgy och trendig look.
Röd topp från pretty little thing - Jättefin topp som knappt kommit till användning
Pretty little thing top - Storlek s
Pretty little thing topp - Topp/kofta från pretty little thing. Den sitter tajt och inte lös som på bilden, modellen har större storlek.
Röd bodysuit från PRETTY LITTLE THING - Jättefin röd bodysuit från PRETTY LITTLE THING
Festtopp från Pretty Little Thing - Säljer denna snygga topp från PLT, den är i PU leather (bilder från deras hemsida). Aldrig använd! Jättefin att ha både till vardags och fest. Slutsåld!
Pretty Little Thing tröja  - En superfin långärmad grå tröja från Pretty Little Thing💖 Säljer den pga att den inte passade mig💞 Den är endast testad och prislappen sitter kvar💕 (säljer en likadan fast grå)💘
 Pretty little things topp
 Pretty little things topp - 89  Pretty little things topp - 90  Pretty little things topp - 91

Pretty little things topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Pretty little things
Färg: Brun

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpte denna för kanske 2 år sedan och använt endast 3 gånger. Helt som ny och ur snygg på fest! Garanterat ett bra plagg att ha i garderoben ❤️‍🔥

monique
monique
(20)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
GÖR CUSTOMIZED BYXOR - För att skicka byxor tar jag betalt 450, om kund kan lämna till min adress tar jag mellan 250-300!
CUSTOMIZED BYXA 😍😍 - Jag har ett litet projekt där jag målar olika motiv på plagg. Så hojta med idéer om ni har kläder som behöver väckas till liv!(obs. detta ska va plagg från er) avlämning till min adress är 250 annars posta är 400. För mer info kontakta mig 🤗🤗💚
Vit klänning - Köptes förra året men inte min smak längre.
Guldig klänning - Köptes för ca 3 år sedan på zara.
Vardaglig klänning - Köptes förra året, otroligt fin men inte min stil längre.
Grön och grå hoodie från Nike - Kofta från Nike som man kan vända ut och in. Dvs kan du använda den med den gröna sidan och med den gråa. Älskaaar denna kofta men inte använts på 1-2 år. Redo för ett nytt hem 💚
Svart spetskorsett från NA-KD - Snygg svart spetskorsett från NA-KD med justerbara axelband och vacker blommig spetsdesign. Perfekt för en stilfull look. Korsetten har en elegant och feminin touch.
Brun ribbad klänning - Snygg brun ribbad klänning med v-ringning och knappar framtill. Den har långa ärmar och en figurnära passform som framhäver silhuetten. Perfekt för en stilren look.
Liknande annonser
Visa alla