Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Festtopp  - Snygg linnetopp med zebramönster i svart och beige. Toppen har tunna axelband och v-ringad halsringning. Glansigt material lik silk. Aldrig haft på en.
Festtopp - Snygg topp från hm🤍 Knappt använd
Festtopp - En jättefin paljettopp som jag tyvärr inte använder trots att den är väldigt fin! Kul att ha på fest🍻Väldigt stretchig!
Festtopp  - Festtopp från zara
Festtopp - Snygg festtopp (har en svart bh här under så toppen kommer inte med det)
Festtopp - Så fin festtopp!🥰😘
Festtopp
Festtopp - 89 Festtopp - 90

Festtopp

Storlek: XL
Kategori: Toppar
Märke: Shein

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jättefin korset i storlek XL, passar även L

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Örhängen - Helt oanvända örhängen från Ur & Penn :)
Örhängen  - Örhängen från Ur & Penn helt oanvända.
Örhängen  - Helt oanvända örhängen från Ur & Penn
Hårklämma  - En fin stor hårklämma från Ur & Penn
SNRIHANNA dress - Oil Green - En helt oanvänd klänning i storlek XS, den är för liten för mig och är för sent att göra retur på den så därför säljer jag den här.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →