Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Topp
Topp - 89 Topp - 90

Topp

Storlek: L
Kategori: Toppar
Färg: Vit

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använd

Nathalie Larsson
Nathalie Larsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Söt topp - Jag säljer en söt topp från Gina🤗Den är i storlek L men skulle säga att den passar alla storlekar😊Toppen är i bra skick😁
Topp - Vit enkel topp från bikbok i storlek L, men skulle säga att den passar M och S också!! 🤍🤍man kan välja att knyta den runt nacken med ett snöre men det går också att ta av och ha den utan snöre! säljer billigt för vill bli av med den💕
Fin topp - En jättefin helt ny topp som aldrig använts. Är i storlek L men sitter bra på mig som har S bara att den inte är tajt som den brukar va.
Topp  - Skön topp  Fint skick, lite grädde vit i färgen. Men jätte fin på
Topp - Fin topp köpt för ca 2 år sedan. Storlek L men passar vem som helst med lite större byst
snygg topp - så snygg topp från zara som tyvärr är lite för stor, skriv för fler bilder💞 bilden är tagen innan den tvättades där av den lilla fläcken som syns på höger sida!💞
Topp S  - Fint begagnat skick
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart festtopp - Säljer denna skitsnygga svarta volangtopp. Inga defekter och knappt använd.
Korsett - House Of CB - Intressekoll på denna korsett från House Of CB. Endast testad. Hör av dig vid intresse eller fler bilder💞 LÅNADE BILDER
Ljusblå Y2K topp med pärlor & broderi – Ibiza vibe  - Superfin ljusblå Y2K-topp med blombroderier och små pärldetaljer. Figurnära modell med tunna band som sitter jättefint på.  Ger riktig Ibiza / beach club / sommar i Europa-känsla 🌊 Perfekt till semester, festival, utekväll eller middagar i solnedgången. Så snygg med vita linnebyxor, lågmidjade jeans eller en flowy kjol.  • Skick: mycket bra • Storlek: XS–S • Färg: ljusblå • Stil: Y2K / Ibiza / coquette  Snabb frakt 💌
Svart intimissimi tröja  - Snygg svart långärmad topp med v-ringning och spetsdetaljer både vid halsringningen och ärmsluten. Perfekt för dig som gillar en enkel men ändå elegant look. Tunn och mjuk i materialet, sitter snyggt på kroppen.
Svart Nike topp i slim fit - Säljer en svart, tight topp från Nike med korta ärmar och rund halsringning. Toppen har en vit Nike-logga på bröstet och är gjord i ett stretchigt syntetmaterial som passar perfekt till träning eller sportiga outfits.
Vit linnetopp med knytband - Första bilden är lånad💗
Linne zara - Jättefin topp från zara! Första bilden är lånad men det är en likadan fast med pärldetaljer.