Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusrosa pikétröja från Lacoste - Säljer en ljusrosa pikétröja från Lacoste med klassisk krage, knappar framtill och bröstficka med den ikoniska krokodilloggan. Perfekt till sommaren och enkel att matcha med jeans eller shorts.
Ljusrosa pikétröja från Lacoste - Säljer en ljusrosa pikétröja från Lacoste med klassisk krage och korta ärmar. Tröjan har den ikoniska gröna krokodilloggan broderad på bröstet och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Ljusrosa pikétröja från Lacoste - Säljer en ljusrosa pikétröja från Lacoste med klassisk krage och korta ärmar. Tröjan har den ikoniska gröna krokodilloggan broderad på bröstet och knappar vid halsen. Perfekt för en clean och sportig look.
Ljusrosa pikétröja från Lacoste - Klassisk vit pikétröja från Lacoste med korta ärmar och den ikoniska gröna krokodilloggan på bröstet. Tröjan har krage och knäppning med två knappar. Perfekt till jeans eller shorts för en clean och sportig look.
Ljusrosa pikétröja från Lacoste - Säljer en ljusrosa pikétröja från Lacoste med klassisk krage och två knappar framtill. Tröjan har korta ärmar och den ikoniska gröna krokodilloggan på bröstet. Använd fåtal gånger och har inga fläckar på sig. Den är ganska liten för att vara en 36 så jag skulle säga att den är emellan strl 34-36. Pris kan diskuteras😊
Rosa pikétröja från Lacoste - Säljer en rosa pikétröja från Lacoste i slim fit-modell. Tröjan har klassisk krage, korta ärmar och två knappar framtill. Ikoniska Lacoste-loggan med krokodil på bröstet. Perfekt för en avslappnad och sportig stil.
Rosa pikétröja från Lacoste - Klassisk rosa pikétröja från Lacoste med korta ärmar och krage. Tröjan har knappar framtill och den ikoniska gröna krokodilloggan på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för en avslappnad men ändå stilsäker look.
Lacoste pikétröja - Klassisk mörkblå pikétröja från Lacoste med krage och knappar framtill. Tröjan har korta ärmar och den ikoniska gröna krokodilloggan på bröstet. Perfekt för en stilren och avslappnad look.
Ljusrosa pikétröja från Lacoste
Ljusrosa pikétröja från Lacoste - 0 Ljusrosa pikétröja från Lacoste - 1 Ljusrosa pikétröja från Lacoste - 2 Ljusrosa pikétröja från Lacoste - 3

Ljusrosa pikétröja från Lacoste

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: Lacoste
Färg: Rosa
Skick: Bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en klassisk ljusrosa pikétröja från Lacoste med korta ärmar och krage. Tröjan har den ikoniska krokodilloggan på bröstet och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för en avslappnad och stilren look. Känns som S

Melvin Helmin
Melvin Helmin
(4)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart piké från GANT - Snygg svart piké från GANT med klassisk krage och knappar framtill. Skjortan har diskret broderad logga på bröstet och är tillverkad i ett mjukt bomullsmaterial. Perfekt för en stilren och avslappnad look.
Air Jordan 1 Retro mid röd/vit - Säljer ett par klassiska Air Jordan 1 Retro mid i färgerna röd, vit och svart. Skorna har svart swoosh, svarta skosnören och hög siluett. Ovandelen är i läder med perforerad tåbox och ikonisk Jumpman-logga på plösen. Finns lite slitningar efter användning men inte extrema utan dem på bild.
Svart pufferjacka med quiltad front - Snygg svart pufferjacka med quiltad front och släta ärmar. Jackan har ståkrage, dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen enkel och clean. Använd enstaka gånger men fint skick
Svart skjorta från Polo Ralph Lauren - Klassisk svart skjorta från Polo Ralph Lauren med röd broderad logga på bröstet. Skjortan har lång ärm, knappar framtill och en tidlös krage. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden.
Liknande annonser
Visa alla