Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Mörkblå linnetopp från 157
Mörkblå linnetopp från 157 - 0 Mörkblå linnetopp från 157 - 1

Mörkblå linnetopp från 157

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: Lager 157
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

35 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Enkel mörkblå linne med breda axelband

Chanel zeraatkar
Chanel zeraatkar
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mörkblå linnetopp från 157 XS - En enkel och stilren mörkblå linnetopp från 157 i storlek XS. Toppen har breda axelband och rundad halsringning. Tillverkad i mjuk och stretchig viskosblandning som sitter skönt mot kroppen. Perfekt att matcha med jeans eller kjol.
Mörkblå ribbad linnetopp från 157 - En enkel och stilren mörkblå linnetopp från 157 i 100% bomull. Toppen är ribbad och har breda axelband och rund halsringning. Perfekt att matcha med jeans eller shorts för en avslappnad look.
Blå mönstrad linnetopp från 157 - Supersnygg blå linnetopp från 157 med tunna axelband och vitt paisley-inspirerat mönster. Toppen har en loose passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och skönt mot huden, och färgen är riktigt fräsch och poppar till outfiten.
Blå spetskantad linnetopp 157 - Supersöt blå linnetopp från 157. Toppen har smala axelband och fina spetsdetaljer längs kanterna. Materialet är ribbat med diskret mönster som ger en extra touch. Perfekt för att styla lager på lager eller till jeansshorts. Köpt på vinted. Säljer för den var förstor. Det står xs men den va lite förstor på mig som normalt har S. Rekommenderas för S-M.
Ljusblå ribbad linnetopp 157 - Säljer en ljusblå croppad linnetopp från 157. Toppen är ribbad och har breda axelband samt rundad halsringning. Perfekt för varma dagar eller som lager under skjorta. Enkel och stilren design som är lätt att matcha.
Blå ribbad linnetopp från 157 - Snygg blå linnetopp från 157 med ribbad struktur och knappar framtill. Modellen är ärmlös med breda axelband och har en rundad halsringning. Perfekt för dig som gillar enkel och stilren design med en chill vibe.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Topp - Från zara i storlek m, framsida längd är 77,5cm. Så går att använda som både klänning och topp.
Beige topp med knyt från Zara - Stilren beige topp från Zara med korta ärmar och rund halsringning. Toppen har en snygg knytdetalj i sidan som ger en modern touch. Perfekt att matcha med både jeans och kjol för en trendig look. Kom privat för fler frågor eller bilder💞passar xs-S knappt använd
Svart oneshoulder topp - Trendig svart topp med oneshoulder-design och draperad effekt. Toppen har en asymmetrisk axel och kort ärm på ena sidan, vilket ger en cool och modern look. Perfekt att styla med höga jeans eller kjol.
Champagnefärgad linnetopp med knyt - Från gina använd en gång tvättad en gång💘
Champagnefärgad omlottopp med rosett - SÖKER!!!! Söker denna topp från Zara storlek S
Y2K Ibiza-inspirerad ljusblå topp med broderi & pärlor - Superfin Y2K-topp i ljusblå färg med blomsterbroderier och pärldetaljer ✨ Figurnära passform med tunna spaghettiband – väldigt smickrande på.  Ger starka Ibiza / beach club / sommarkväll-vibes 🌊💙 Perfekt till semester, solnedgångsmiddagar, strandfester eller festivaler. Lätt att styla med linnebyxor, lågmidjade jeans eller en luftig kjol.  • Skick: mycket fint / ny utan prislapp • Storlek: XS–S (S / 36 / 8) • Färg: ljusblå • Stil: Y2K / Ibiza / Coquette / Fairy  Snabb frakt ❤️
Populär rutig Zara topp - Jättesnygg rutig topp som är väldigt trendig från Zara. Storlek S! Den har sminkfläckar på insidan, så inget man tänker på när man har den på sig (se bilder). Går säkert bort i tvätten men har inte provat då jag köpte den på Vinted men den passade inte.. Priset är högt pågrund av efterfrågan på denna toppen😇  kan gå ner i pris