Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Grå långärmad topp från 157
Grå långärmad topp från 157 - 0 Grå långärmad topp från 157 - 1 Grå långärmad topp från 157 - 2

Grå långärmad topp från 157

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Lager 157
Färg: Grå
Skick: Bra skick

60 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

En enkel och stilren grå långärmad topp från 157 i storlek XS. Toppen har rund halsringning och är gjord i ett mjukt och stretchigt material som känns skönt mot huden. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en clean look.

Ella
Ella
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå långärmad topp från 157 - Säljer en enkel grå långärmad topp från 157 i storlek XS. Toppen har rund halsringning och är gjord av mjukt material med 68% polyester, 28% bomull och 4% elastan. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en clean look.
Grå långärmad topp från 157 - En enkel och stilren grå långärmad topp från 157. Modellen har rund halsringning och är figurnära utan synliga detaljer. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en clean look. Materialet känns mjukt och stretchigt, troligen bomull eller polyester.
Grå långärmad topp från 157 - Säljer en enkel och stilren grå långärmad topp från 157. Toppen har en rund halsringning och är gjord i mjuk bomull som är skön mot huden. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en clean look.
Grå långärmad topp från 157 - En basic grå långärmad topp från 157 med rund halsringning. Modellen är croppad och har en enkel, stilren look som passar till allt. Tillverkad i mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt att matcha med jeans eller kjol. köpt för 200, nästan aldrig andvänd
Grå långärmad topp från 157 - Säljer en enkel och stilren grå långärmad topp från 157 i storlek S. Toppen har rund halsringning och är gjord i mjuk bomullsmix som känns skön mot huden. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en clean look💞
Grå långärmad topp från Lager 157 - En basic grå långärmad topp från Lager 157 i storlek XS. Tillverkad i mjuk bomullsblandning med lite stretch för en skön passform. Enkel och stilren design med rundad halsringning, perfekt att matcha med jeans eller kjol.
Grå långärmad topp från 157 - En basic grå långärmad topp från 157 med rundad halsringning. Tillverkad i en mjuk bomullsblandning med lite stretch för skön passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en enkel och clean look.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Stickad topp ZARA - Jag säljer min stickade topp från Zara, använd väldigt få gånger. Älskade denna innan men har köpt nytt så den kommer tyvärr inte till användning längre. ‼️hittade en defekt med en liten sprucken söm (se sista bild) ‼️Inget jag lagt märke till tidigare då den sitter precis vid väcken på volangerna. Men ska nog vara enkelt att sy några stygn ❤️
Prickig toop - En supersöt prickig topp i storlek S och den är ifrån New Yorker. Den är lite lös vid bysten vilket gör att den får en lite v-ringad look! Endast använt en gång så inga defekter💗💗
Svart festtopp - Säljer denna skitsnygga svarta volangtopp. Inga defekter och knappt använd.
Ljusblå långärmad topp Intimissimi - Superskön ljusblå långärmad topp från Intimissimi i en tunn och mjuk mix med kashmir. Enkel och stilren design med rund halsringning, perfekt att styla till jeans eller kjol.
V-ringad body med volang - Jättefin body med v-ringning och volang. Köpte den på Plick men har själv aldrig använt den. Bilderna är ifrån förra ägaren. Tveka inte att höra av dig om du undrar något eller vill ha fler bilder.
Ljusblå Y2K topp med pärlor & broderi – Ibiza vibe  - Superfin ljusblå Y2K-topp med blombroderier och små pärldetaljer. Figurnära modell med tunna band som sitter jättefint på.  Ger riktig Ibiza / beach club / sommar i Europa-känsla 🌊 Perfekt till semester, festival, utekväll eller middagar i solnedgången. Så snygg med vita linnebyxor, lågmidjade jeans eller en flowy kjol.  • Skick: mycket bra • Storlek: XS–S • Färg: ljusblå • Stil: Y2K / Ibiza / coquette  Snabb frakt 💌
Champagnefärgad satin fest topp - Helt oanvänd silkes topp från Gina tricot 14+ i storlek xs. (Försent att lämna tillbaka) toppen är lite figursydd och i ett tjockt material. Färgen är champagne 💗