Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusrosa design by si tröja - Tröja från design by si i ljusrosa som går att knyta på olika sätt framtill, funkar superbra med linne under även. Endast använd få gånger.
Rosa omlottopp från Design by Si - Supersöt ljusrosa omlottopp från Design by Si med lång ärm och knyt framtill. Toppens material är mjukt och stretchigt, perfekt för en chill och trendig look. Djup v-ringning och croppad känsla gör den extra snygg till jeans eller kjol.
Design by si topp - Jätte fin topp
Design by Si - 。。
Design by Si topp - Blå design by Si topp i storlek XS/S💞Toppen har knyt framtill som kan stylas på olika sätt och är tillverkad i mjukt bomullstyg.
Design by Si - Helt oanvänd🖤
Design by si - Super fin topp med knyte i mitten, använd några gånger men fortfarande bra skick! Inga defekter!
Design by si topp - Säljer denna snygga toppen från design by si, dessa bilderna är lånade så skriv för fler bilder om ni vill ha det! Den är i mycket bra skick!
Design by si
Design by si  - 89 Design by si  - 90

Design by si

Storlek: Xs/s
Kategori: Toppar

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min (puder) rosa tröja ifrån design by si den är använd sparsamt bara ett fåtal gånger och har inga defekter lite nopprig men bara lite 🩷🩷🩷 Kan även tänka mig att byta mot en svart🫶🏽

stinakarlsson
stinakarlsson
(8)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vit randig korsettopp med snörning - Supersnygg vit korsettopp med tunna svarta ränder och snörning framtill. Från Zara i storlek S och endast använd en gång🤗
Zara volang topp - Säljer denna superfina topp från Zara som är perfekt till våren och sommaren. Har använt den några få gånger. Säljer den då den inte kommer till användning
Vit bandeau tubtopp - Superfina topp från Zara, använd 1 gång❤️pris kan diskuteras
Rosa volang topp från zara - Supersöt rosa volngtopp från Zara!! Jätte fint skick och as snygg nu till sommaren!! Hör av er vid fler frågor
Vit omlottopp med knyt i midjan - Snygg vit omlottopp med knyt i midjan och v-ringad hals. Toppen har korta ärmar och en stilren, feminin look som passar perfekt till både jeans och kjol. Enkel att matcha och superfräsch till sommaren. Sömnen har släppt lite på ena armen men inget man tänker på
Kortärmad knyttopp - Såå fin kortärmad superpopulär knyttopp från Nelly, nypriset är 249 kr o den har kvar prislapp och allt!! Skriv för fler frågor, bilder osv!!
Populär Gul linnetopp med knytband - Supersöt ljusgul linnetopp med breda axelband som knyts i rosetter på axlarna. Toppen har en fyrkantig urringning och är figurnära i modellen. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch look till jeans eller kjol. Är storlek S men passar en xs och har sytt upp banden lite men inget som syns alls, då banden va väldigt långa