Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mönstrad tröja - Super gullig beige mönstrad tröja från mango,  storlek xs💐💗🫶
Mönstrad tröja  - Mönstrad tröja från Weekday, 100% bomull så otroligt skön på🌞
Mönstrad tröja - En tröja jag fick av någon som jag aldrig använt eftersom att den inte riktigt är min stil och för stor för mig. Den är från en butik som heter giant tiger.
Mönstrad tröja  - En tröja i nät från monki. Passar perfekt under eller över både linnen, t-shirts och långärmat! Originalstorleken ligger runt en S men passar även mig som är XS. Skriv privat för bilder på passform, mått mm❤️
Mönstrad tröja - Skitsnygg mönstrad tröja från NeoNoir, köpt i köpenhamn! Köptes för runt 800 kr, och har bara använts en gång.
Mönstrad tröja
Mönstrad tröja - 89 Mönstrad tröja - 90

Mönstrad tröja

Storlek: S
Kategori: Toppar

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mönstrad cool tröja i tiedye. Knappt använd!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Gulligt pärlhalsband  - Pärlhalsband med stretch. Sitter som en choker💕
Skate t-shirt  - T-shirt från quicksilver i bra kvalitet. Är S och använder den för en baggy-fit men passar upp till en manlig L.
Skjorta från Brandy Melville - Gullig skjorta från Brandy Melville. Använd men bra skick, inga defekter.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →