Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Leo topp - As snygga Leo topp från Nelly.  Som Helt ny å syns inte att den har blivit andvänd💕💕
leo topp - supersnygg leopard topp, knappt använd 💌
Leo topp - Topp med leopardprint. Andvänd fåtal gånger
Leo topp - Jättefint linne med leo / randigt mönster med spetskanter. Där nere finns gulddetaljer (kan skicka närmre bilder) 💞💞
Leo linne - Leo linne som sisters point. Helt nytt, endast provat. Jag är en M men tyckte den satt tight över brösten
Leo topp - Topp från Nelly med vattenfallsringning, dragkedja i sidan & justerbara axelband.
Leo topp - Leopard topp, aldrig använd. Sitter fint på
Trendig leo topp - Leo topp från Nelly i strl XS 💞 pris kan diskuteras vid snabb affär!!
Leo topp
Leo topp - 89 Leo topp - 90

Leo topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Brun

15 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg Leo topp i skönt material.

Alva
Alva
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vinröd spetslinnetopp från Nelly - Säljer en vinröd linnetopp med smala axelband och v-ringning. Toppen har fina spetsdetaljer längs urringningen och är lätt och luftig i materialet. Perfekt för dig som vill ha en feminin och trendig look.
Bordeaux offshoulder spetsblus - Säljer en bordeauxfärgad offshoulder blus i spets med korta ärmar. Blusen har ett romantiskt mönster och sitter snyggt över axlarna. Perfekt för dig som vill ha en elegant och trendig topp med fina detaljer.
Vit volangbody - Säljer en superfin vit body med volang längs urringningen och axlarna. Oanvänd då jag råkade köpa 2!❤️ storlek S
glittrig topp med snörning i ryggen - glittrig topp med snörning i ryggen. bästa festtoppen!! storlek M men passar även S. jag är 175 cm lång🩷💥 tveka inte höra av er vid frågor
Ljusrosa off shoulder topp från Nelly – ribbad, strl M - Snygg off shoulder-topp från Nelly i ljusrosa färg. Ribbat och stretchigt material som sitter fint och bekvämt.
Storlek M. Passar perfekt både till vardags och fest – superfin till jeans, kjol eller kostymbyxor.
I fint skick utan anmärkningar ✨ Hör av dig vid frågor!
Prickig ärmlös topp från Pull&Bear - Säljer en vit ärmlös topp från Pull&Bear med svarta prickar. Den är en S men var för liten på mig, så skulle säga att det är som en XS❤️
Rosa halterneck topp i satin - Säljer en ljusrosa halterneck topp i glansig satin med öppen rygg och hög krage. Toppen är ärmlös och har en snygg drapering framtill. Perfekt för dig som vill ha en chic och trendig look till sommaren!💞💞