Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Leopardmönstrad mesh topp
Leopardmönstrad mesh topp - 0 Leopardmönstrad mesh topp - 1 Leopardmönstrad mesh topp - 2

Leopardmönstrad mesh topp

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: Gina Tricot
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

79 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Trendig långärmad topp i mesh med leopardmönster. Tunn och lätt genomskinlig, perfekt för att skapa en cool lager-på-lager-look. Rund halsringning och figurnära passform. Snygg att styla till både jeans och kjol.

Ayah
Ayah
Senast aktiv: På semester
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart satinkjol från Next  - Elegant svart satinkjol från Next i storlek 38/M. Kjolen är helt oanvänd och har fortfarande prislappen kvar. Jag köpte den men fick aldrig något tillfälle att använda den, så den är i nyskick.  Kjolen sitter fint och tajt i midjan, medan den faller ut något längre ner för en mjuk och feminin silhuett. Det glansiga satinmaterialet ger ett stilrent och elegant intryck som passar både till vardag och fest.
Mörkgrå kofta från Gina Tricot - Mörkgrå kofta från Gina Tricot med v-ringning och knappar framtill. Långärmad och i mjukt, tunt material som passar perfekt till lager-på-lager. Enkel och stilren design som funkar till många outfits.
Ljuslila popcorn topp från Gina Tricot - Superfin ljuslila topp från Gina Tricot med korta ärmar och ett unikt, strukturerat spetsliknande material. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Brun kofta från Gina Tricot - Mysig brun kofta från Gina Tricot med v-ringning, tre knappar framtill och två stora fickor. Koftan har en avslappnad passform och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager på lager och enkel att styla till olika outfits.
Vit blus med volanger från Gina Tricot - Säljer en vit blus från Gina Tricot i storlek XL. Blusen har långa ärmar, v-ringning och dekorativa volanger med spetsdetaljer längs fram och axlar. Materialet är lätt och luftigt, perfekt för att skapa en romantisk look.
Blommig långklänning med smala band - Söt långklänning med smala axelband och blått blommönster på vit botten. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns mjukt och lätt, troligen bomull eller polyester. Nyckelhålsdetalj framtill.
Vit blommig långklänning med snörning - Långklänning i vit ton med blå och gula blommor, omlott-design och snörning i midjan. Klänningen har korta ärmar och volangdetaljer längst ner. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Vit lång skjortklänning med svarta ränder - Vit lång skjortklänning med tunna svarta vertikala ränder, klassisk krage och lång ärm. Knäppning framtill och bröstficka. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en avslappnad och stilren look. Fästet för bältet har lossnat på ena sidan, köpte den så- inget jag gjort!!
Blommig långklänning från Gina Tricot - Långklänning från Gina Tricot i vitt med rosa och grönt blommönster. Klänningen har volangdetaljer, v-ringning med knytband och långa ärmar med resår vid handlederna. Luftig och flowy passform, perfekt för varma dagar.
Svart volangblus med vida ärmar Nelly  - Säljer en svart transparent blus med vida, långa ärmar och flera lager volanger. Blusen har rund halsringning med knytband och är tillverkad i ett tunt, flowy material som ger en riktigt snygg och dramatisk look.
Liknande annonser
Visa alla