Linea.nielsen

Leopardmönstrad topp

Storlek: L
Kategori: Toppar
Märke: Nelly
Färg: Flerfärgad
Skick: Nytt skick

85 SEK

Beskrivning

Snygg croppad topp med leopardmönster i bruna och svarta toner. Toppen har korta ärmar, rundad urringning med svart spetskant och figurnära passform. Helt oanvänd

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vit prickig blus med v-ringning - Säljer en vit blus med svarta prickar och djup v-ringning. Blusen har korta puffärmar, knappar framtill och rynkade detaljer längs sidorna som ger en snygg siluett. Super fint med polka dots!!
Intimissimi bh - Intimissimi bh i beige, säljer då den är i fel storlek!
Beige stickad topp med kort ärm - Säljer en beige stickad topp med korta ärmar och rund hals. Toppen har en ribbad struktur på axlarna och är figurnära i modellen. Perfekt för dig som gillar en enkel men ändå stilren look.
Prickig Zara topp - Prickig Zara topp!! 🤍
Vit omlottopp med knyt från Zara - Säljer en stilren vit omlottopp från Zara i storlek XS. Toppen har en v-ringad design, knyt i midjan och är ärmlös. Materialet är mjukt och har ett lätt glansigt utseende som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och chic stil.
Grå ärmlös polotopp i stickad material - Exakt samma tröja fast mörkgrå💕💕
Svart spetsbody - Snygg svart body, tunna axelband, Perfekt för fest. Helt ny!