Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Leopardmönstrad mesh topp - Säljer en långärmad topp i mesh med leopardmönster från gina tricot. Jättesnygg men kommer inte längre till användning. I armarna har den inte dubbelt tyg men det har den i kroppen.
Leopardmönstrad croppad topp - Säljer en croppad topp med leopardmönster i svart och beige. Toppen har korta ärmar och är loose fit, vilket gör den riktigt chill. Materialet känns som mjuk syntet och har en lätt glittrig finish. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djuriskt mönster.
Leopardmönstrad långärmad topp - Säljer en snygg långärmad topp med leopardmönster i svart och beige. Toppen har en tight passform och rundad halsringning. Från Gina tricot
Leopardmönstrad croppad topp - Säljer en croppad topp med leopardmönster och korta ärmar. Toppen har en snygg öppen rygg och sitter tight mot kroppen. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djurmönster. Färgerna går i beige och svart. Superenkel att matcha med jeans eller kjol.
Leopardmönstrad offshoulder croppad topp - Säljer en croppad offshoulder topp med leopardmönster i beige och svart. Toppen har korta puffärmar med resår och volangkant nertill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en trendig look
Leopardmönstrad topp - Säljer en snygg leopardmönstrad topp med korta puffärmar  Toppen har en croppad passform och är i leopardmönster. Materialet är super skönt och stretchigt och den sitter perfekt, lite tajtare nertill. Använd 1 gång, säljer pga den inte kommit till användning❣️
Leopardmönstrad topp  - Superfin leopardmönstrad topp som endast är använd en gång💕
Leopardmönstrad topp
Leopardmönstrad topp - 0 Leopardmönstrad topp - 1

Leopardmönstrad topp

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Gina Tricot
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg leopardmönstrad topp med urringning. Storlek 34, använd 1 gång.

Cornelia
Cornelia
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vit korsettopp med snörning från Zara - Säljer en vit korsettopp från Zara med långärmad design och snygg snörning framtill. Toppen har v-ringad hals och figurnära passform som framhäver midjan. Materialet är bomull och toppen har en stilren look som passar till jeans eller kjol.
Topp Zara  - Snygg topp från Zara i bra skick som ej kommer till användning då den är lite stor för mig😊
Vit linnetopp med svart spets - Säljer denna spetstopp som jag aldrig använt då den var för liten på mig. Ingen etikett där det står vart den är ifrån eller vilken storlek det är. Men skulle säga det är Xs-S🩷
Intimissmi topp  - Säljer denna populära topp från Intimissmi. Den är nästan aldrig använd💖
Blå croppad linnetopp med ringdetalj - Säljer en blå croppad linnetopp med en snygg ringdetalj framtill och cut-out under bysten. Toppen är ärmlös och har en tight passform som framhäver midjan. Perfekt för dig som gillar trendiga och unika plagg.
Topp med öppen rygg - Helt ny, jättebra skick säljer för har 2 likadana
Vit stickad offshoulder topp - Säljer en vit stickad topp med snyggt hålmönster och offshoulder-design. Toppen har trekvartsärm och är lätt transparent, perfekt för sommarens varma dagar. Den har en avslappnad passform och känns både trendig och bekväm.