Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Meshlinne, Harley Davidsson  - Linne med två lager meshtyg. Tyget är lite stretch i. Broderad påsydd Harley-Davidson logga på bröstet.  Linne med två lager meshtyg. Tyget är lite stretch i. Broderad påsydd Harley-Davidson logga på bröstet. Mått: Längd:45,5cm Bredd: 42cm
Harley Davidsson linne - Svinsnyggt harley davidsson linne, använd ungefär tre gånger köpt för 650kr, pris kan absolut diskuteras❤️ ‼️TVÅ KATTER I HEMMET‼️(kan lösa fler bilder)
Svart långärmad topp Harley-Davidson - Cool svart långärmad topp från Harley-Davidson med tryck i blått och vitt framtill. Toppen har rund hals och ett grafiskt motiv med text och en blå siluett av en motorcykel. I tröjan står det att det är en XL. Men skulle säga att den är mer S. Är själv S och den sitter hur bra som helst, kan vara lite längre i armarna dock.
Svart Harley Davidson topp - svart harley davidson top. små fläckar som borde gå bort i tvätten. Bra skick inga hål.
T-shirt, Harley Davidsson  - Harley Davidsson t-shirt i tight passform och djup urringning. Tjock bomullskvalitet.  2000-tal.
Harley Davidson linne - Harley davidson Linne
Svart Harley Davidson linnetopp med tryck - Cool svart linnetopp från Ed Hardy med grått paisley- och blommönster samt glittriga detaljer framtill. V-ringad och ärmlös modell i mjuk bomull, perfekt för dig som gillar edgy streetstyle.
Harley Davidsson topp
Harley Davidsson topp - 89 Harley Davidsson topp - 90 Harley Davidsson topp - 91

Harley Davidsson topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Harley Davidsson
Färg: Svart

149 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En skit cool Harley Davidsson halternecktopp med rhinestones! Behöver tyvärr sälja för jag är i behov av pengar. Köpte den second hand så den är äkta vintage. Den är i nyskick och utan några som helst skador. Kontakta mig gärna vid frågor osv!💗

Mira
Mira
(15)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå jeans med broderade blommor - Jätte unika blå utsvängda jeans med broderade blommor och pärldetaljer på framsidan.  Midjemått tvärs över: 40cm🤍 Innerbenslängd: 80cm🤍 Totala längd: 97cm🤍Jeansen har ljusa tvättade partier för en cool look. Perfekta för dig som tycker om detaljerade jeans med mönster. Älskar dom verkligen men de passar inte mig längre så därav säljer jag dem. Tveka inte på att kontakta mig vid frågor och tryck gärna på köp nu.🩷
Blå bootcut jeans från Replay - Midjemått: 37,5cm  IInnerbenslängd 76cm totala längden 94cm Jag är 168 & de sitter bra i längden❤️Snygga blå bootcut jeans från Replay med slitna detaljer och ljus tvätt. Modellen har låg midja, klassiska två bakfickor och dragkedja med knappstängning. Jeansen är tillverkade i stretchigt denim för skön passform och har Replay-logga på bakfickan. Obs: det syns inte på bilderna men de är ”nersydda” (kontakta mig om ni vill ha bild)
Stickad topp från zara - En beige stickad topp/tröja från zara. Den har knytningar och är så fin för vintern. Aldrig använd så den är som ny (utan prislapp). Hör av dig vid frågor🩷
Ljusblå omlottopp från Gina Tricot - Supersöt ljusblå omlottopp från Gina Tricot med korta ärmar och knyt i midjan. Toppen har en v-ringad design och är tillverkad i mjuk bomull. Två första bilderna är gamla, den hade ett hål i ryggen på ca 1 cm som är sytt så det syns inte att det är sytt eller varit ett hål där (se sista bilden). 🩷
Vit stickad kofta med små knappar - Säljer en vit croppad stickad kofta med v-ringning och tre ljusa knappar framtill. Koftan har långa ärmar med lite loose passform och ribbade muddar. Så söt och perfekt för vintern och  att slänga över ett linne. (Inte exakt samma kofta som den första bilden)  Prislappen är bortklippt.
Liknande annonser
Visa alla