Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blus - Säljer denna superfina topp!! Säljs inge längre! 💙💙👏
Blus - Superfin blus från &other stories❤️ jättefint skick!
Fin blus - Så fin topp som tyvärr inte kommer till användning längre!💗
blus! - superfin ljusblå blus!!🥺✨✨
Blus - Färgglad offshoulder blus med smala ränder i blått, rött, gult, grönt och vitt. Halv långa ärmar med knytband ger en lekfull touch. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med färg och mönster.
Blus
Blus - 89 Blus - 90

Blus

Storlek: S
Kategori: Toppar

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En superskön blus ifrån Shein. Man knuter den själv runt midjan så man kan styra hur tajt den ska sitta. Den har vida armar. Säljer för att jag har flera liknande.

Linnéa
Linnéa
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Marinblå off shoulder topp - Jättefin marinblå off shoulder tröja från hm i storlek S, helt slutsåld😊
Vit oneshoulder topp från Holly & White - Säljer en vit oneshoulder topp från Holly & White med en bred volang upptill i broderad spets. Toppen är ärmlös och har en snygg asymmetrisk design med detaljerad spets som ger en romantisk vibe. Perfekt för varma dagar och sommarhäng.
Grå linnetopp från Calvin Klein - Säljer en grå linnetopp från Calvin Klein med breda korsade axelband och vit elastisk kant med logotyp. Toppen är mjuk och har en sportig look, perfekt för chill eller träning. Snygg och enkel design med bekväm passform.
Vit spetsblus med trekvartsärm - Säljer en vit blus i spets med blommigt mönster och trekvartsärm. Toppen har rund halsringning och är figurnära i passformen.  Den är egentligen köpt på barn avdelningen, men passar mig som oftast har S.
Vit offshoulder topp - Säljer en stilren vit offshoulder topp i mjukt material. Perfekt för dig som vill ha en enkel men snygg topp till sommaren. Passar till både jeans och kjol. Använd fåtal gånger
Vit korsett-topp med knappar - Säljer en ” kostymtopp ”  med axelbandslös design och knappar framtill som går att öppna.  Den är ifrån Zara och är slutsåld. Helt ny.
Ljusgrön intimissimi tröja - Knappast använd