Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Tre spetsbehåar i olika färger
Tre spetsbehåar i olika färger - 89 Tre spetsbehåar i olika färger - 90 Tre spetsbehåar i olika färger - 91

Tre spetsbehåar i olika färger

Storlek: 75B & 75A
Kategori: Toppar
Färg: Svart

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer tre snygga spetsbehåar i olika färger. En svart, en lila och en brun. Den svarta och lila har super push. Den bruna och den lila har en snygg snörning framtill och den svarta är i str 75B och lila och bruna i str 75A. Perfekta för både vardag och fest!🎉

Emma.airiman
Emma.airiman
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tre ärmlösa polotoppar i olika färger - Säljer tre stilrena ärmlösa polotoppar i svart, beige (SHEIN) och brun (Gina tricot). Alla har hög hals och en clean, enkel design som passar perfekt till jeans eller kjol. Materialet känns mjukt och stretchigt, vilket gör dem riktigt sköna att bära. 90kr för alla tre
Fyra olika toppar i olika färger - Säljer fyra snygga toppar i olika stilar och färger. En beige ribbad topp med smala axelband, en vit v-ringad topp, en svart topp med breda axelband och en beige topp med breda axelband. Perfekta för sommaren!
Fem olika linnen i olika färger och stilar - Säljer fem linnen: ett ljusblått med smala axelband, ett ljusrosa med smala axelband, ett svart spetslinne , en svart topp med ros mönster och ett brunt med rynkade detaljer. Perfekta för sommaren och kan matchas med olika outfits.
Tre linnen i olika färger - Säljer tre linnen med smala axelband. Ett ribbat mörkgrått linne, ett ljusrosa linne med volangkant upptill och ett brunt linne i mjuk bomull. Perfekta för sommaren och lätta att matcha med jeans eller kjol.
Fyra sportbehåar i olika färger och mönster - Säljer fyra sportbehåar i olika stilar. En rosa med zebramönster, en svart och rosa från Salming med leopardmönster, en svart med orange detaljer och en ljuslila från Champion. Perfekta för träning och bekväma att bära. En för 30kr eller alla fyra för 100kr. Ingen av dem är använda
 bandeau toppar i olika färger och mönster - Säljer fyra bandeau toppar: en svart spetsig, en vit ribbad från Zara, en grön mönstrad med knyt från Pelin x Koton och en brun/vit zebramönstrad från Ambar. Perfekta för sommaren och festivaler, mixa och matcha med dina favoritjeans eller kjol. Pris varierar beroende på vilken du vill ha
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart intimissimi tröja  - Snygg svart långärmad topp med v-ringning och spetsdetaljer både vid halsringningen och ärmsluten. Perfekt för dig som gillar en enkel men ändå elegant look. Tunn och mjuk i materialet, sitter snyggt på kroppen.
Svart Nike topp i slim fit - Säljer en svart, tight topp från Nike med korta ärmar och rund halsringning. Toppen har en vit Nike-logga på bröstet och är gjord i ett stretchigt syntetmaterial som passar perfekt till träning eller sportiga outfits.
Body h&m svart pushup viral - Viral body från h&m med pushup. Storlek xs, ny med prislapp. ”STRINGBODY SEAMLESS LIGHT SHAPE”  Slutsåld i alla storlekar på h&m.  Mitt pris är satt utefter just att den är slutsåld,  samt efterfrågan och vad andra säljer denna för.  Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Krämvit axelbandslös korsettopp - Snygg krämvit korsettopp med axelbandslös design och markerad midja. Toppen har en stilren och figurnära passform som ger en modern siluett. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Helt oanvänd och prislapp kvar! Lite för stor för mig.
Linne zara - Jättefin topp från zara! Första bilden är lånad men det är en likadan fast med pärldetaljer.
Ljusblå Y2K topp med pärlor & broderi – Ibiza vibe  - Superfin ljusblå Y2K-topp med blombroderier och små pärldetaljer. Figurnära modell med tunna band som sitter jättefint på.  Ger riktig Ibiza / beach club / sommar i Europa-känsla 🌊 Perfekt till semester, festival, utekväll eller middagar i solnedgången. Så snygg med vita linnebyxor, lågmidjade jeans eller en flowy kjol.  • Skick: mycket bra • Storlek: XS–S • Färg: ljusblå • Stil: Y2K / Ibiza / coquette  Snabb frakt 💌
Blåvit randig halterneck linnetopp - Säljer en blåvit randig linnetopp med halterneck och djup v-ringning. Toppen har knyt i nacken och midjan samt volangkant nedtill. Perfekt för sommardagar och strandhäng.
Blårandig blus från H&M - Söt blårandig blus med korta ärmar, knappar framtill och knyt i midjan från H&M. Blusen har en lätt rynkad kant upptill och volang nedtill för en feminin look 💕💞