Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Linne
Linne - 89 Linne - 90 Linne - 91

Linne

Storlek: L
Kategori: Toppar
Märke: Only
Färg: Flerfärgad

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Oanvänt blommigt linne strl L

Sofia Persson
Sofia Persson
(16)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Linne  - 💗🌞
Linnen med spets  - Säljer två likadana linnen från Only. Inga defekter.
Linne - Strl M passar även S
Linne - Fin linne från Mac Scott i storlek M! Bra skick. Köparen står för frakten men kan även mötas upp i Uppsala, Knivsta eller Sigtuna. Tveka inte att fråga mig om något!
Linne - Brunt linne med ett hjärta, nyskick
Linne - Linne från KappAhl, står ej storlek men passade på mig som hade XS. Köparen står för frakten 💕
Linne - Jag säljer superGulligt linne! Stolek s. Använt 1 gång!
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svartvit satinlinnetopp med knytband - Snygg svartvit linnetopp i satin med breda axelband och dekorativt knytband i ryggen. Toppen passar perfekt till både jeans och kjol. Materialet ger en lyxig känsla och lätt glans.
Vit omlottopp med volang från Ginatricot  - Säljer en vit omlottopp från Ginatricot med lång ärm och v-ringning. Toppen har ett vågigt strukturmönster och volangdetalj framtill. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look💕💕
2000-tal Vit ribbad långärmad topp Hollister - Säljer en vit ribbad långärmad topp från Hollister med v-ringning och knappar framtill. Liten broderad logga på bröstet. Perfekt basplagg som är både enkel och snygg att styla till olika outfits. Populär 2000s tröja med knappar
Randig blus med volangkant - Söt blus med smala blå och vita ränder, knappar framtill och volangkant vid ärm och hals. Modellen är croppad och har en feminin, figurnära passform. Perfekt för dig som gillar en romantisk och trendig stil.
Svart hm body  - Slutsåld och eftertraktad body från Hm i storlek S som formar kroppen så fint!!! Bodyn har justerbara band, kupor i brösten, justerbara knappar, är stretchig och kan bäras med eller utan bh under!!! 😍 NYSKICK
Beige spetslinnetopp med tunna band - Söt ljus ros linnetopp med tunna axelband och fina spetsdetaljer längs bysten och under bysten. Toppen har ett lätt transparent tyg med broderade blommor och en luftig passform. Perfekt för varma dagar eller lager på lager.
Festtopp - Såå snygg!
Beige stickad topp med knyt från Zara - Superfin beige stickad topp från Zara med korta ärmar och rund halsringning. Toppen har en snygg knyt-detalj i midjan. Använd en gång!