Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Virkat linne - Så fint virkat linne. Aldrig använt💕
Virkat linne  - Ett virkat linne
Virkat linne - Oranget virkat linne. Slutar precis vid naveln (på mig). Nyskick🫶🏼
Virkat linne - Virkat linne i xs bra skick, hemma gjord
Virkat linne - Virkat linne från H&M från deras collektion med coachella. Snålt använd så i superfint skick! Djur och rökfritt hem, fler bilder kan ordnas! Köparen står för frakten 💕
Linne med coola virkade detaljer - Sjukt fint linne från h&m med virkade detaljer. Knappt använt🌸
Virkat linne - Virkat linne i bra skick, förutom en liten fläck på insidan av tröjan som inte syns utifrån. Se tredje bilden. Står ingen storlek men passar S
Virkat linne
Virkat linne  - 89 Virkat linne  - 90

Virkat linne

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Vit

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett supersött virkat vitt linne. Var från början en body men gjort om till ett linne. Den är från hm och i storlek s. Fraktar eller möts i sthlm. Pris ej inkl frakt💞

Nora Idl
Nora Idl
(12)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Svartvit rutig korsettopp med knyt - Gullig topp åt korsetthållet. Nästan aldrig använd och i nyskick. Storlek S. But med mörkblå rutmönster. Köpt på Zara.
Zara topp - Säljer denna topp från Zara i storlek xs, använd en gång och i nyskick🥰🥰
Vit korsettopp med snörning och spets - Supersöt vit korsettopp med snörning framtill och spetsdetaljer längs urringningen. Toppen är ärmlös och har en figurnära passform som ger en feminin siluett. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Aldrig använd
Svart långärmad topp med spets - Snygg svart långärmad topp med djup v-ringning dekorerad med spetsdetaljer från intimissimi, i storlek S. Tunn och mjuk i materialet, perfekt att styla till olika outfits. Enkel men elegant design som ger en chic vibe.
Zara body - Supersnygg ljusrosa korsettopp/body i satin från Zara. säljer pga att den är förliten på mig❤️
Svart spetslinne med tunna axelband - Svart linne med tunna axelband och v-ringad spets upptill. Överdelen är dekorerad med blommig spets och resten av linnet är i mjukt tyg. Perfekt för lager på lager eller som ett snyggt underklädesplagg.
Grå offshoulder tröja - Säljer en grå offshoulder tröja med lös passform och långa ärmar. Tröjan är i mjukt bomullsmaterial och har en avslappnad, oversized look.🩷
Beige långärmad topp i bomull - Snygg beige långärmad topp från intimissimi