Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Lila ribbad linnetopp från H&M
Lila ribbad linnetopp från H&M - 0 Lila ribbad linnetopp från H&M - 1 Lila ribbad linnetopp från H&M - 2

Lila ribbad linnetopp från H&M

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Lila
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg lila ribbad linnetopp från H&M. Toppen är ärmlös och har en stilren design som passar perfekt till sommaren. Perfekt för en avslappnad och trendig look. Skriv för fler bilder eller funderingar💕

Lovisa
Lovisa
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Lila ribbad linnetopp - Säljer en lila ribbad linnetopp med smala axelband och rak halsringning. Toppen är croppad och har en enkel, stilren design som passar perfekt till sommaren. Blir billigare vid köp av flera. Skriv för flera bilder💜
Lila ribbad linnetopp med spets - Superfin lila croppad linnetopp med tunna axelband och v-ringning. Toppen är ribbad och har dekorativa spetsdetaljer längs kanterna och under bysten. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Lila linnetopp från H&M - Säljer en enkel och snygg lila linnetopp från H&M med smala axelband. Toppen är gjord i mjuk bomull med lite stretch, perfekt för varma dagar eller som lager under andra plagg. Stilren och lätt att matcha med jeans eller shorts.
Lila ribbad linnetopp - Säljer en söt lila ribbad linnetopp med breda axelband. Perfekt för varma dagar och kan enkelt matchas med olika outfits. Toppen är i en mjuk och bekväm kvalitet.
Ljuslila ribbad linnetopp från H&M - Säljer en ljuslila ribbad linnetopp från H&M. Toppen är ärmlös och har en tight passform, perfekt för sommardagar. Den är enkel och stilren, vilket gör den lätt att matcha med olika outfits.
Lila ribbad topp från H&M - Säljer en söt lila ribbad topp från H&M med spetsdetaljer. Toppen har en omlott-design och justerbara axelband. Skriv privat för fler bilder eller frågor :)
Lila ribbad linnetopp - Säljer en snygg lila ribbad linnetopp. Den är ärmlös och har en tight passform, perfekt för sommaren eller träning. Toppen är i ett mjukt och stretchigt material som gör den bekväm att bära.
Lila ribbad linnetopp - Säljer en lila ribbad linnetopp. Perfekt för lager-på-lager eller att bära som den är. Toppen har fin färg och tight passform. Skriv vid frågor! 🤗💗
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Populär topp med knappar från Zara - Säljer denna fina topp! Skulle säga att den är grå/beige i färgen 💕
Svart volang topp 💗 - Supersöt svart volang topp från H&M. Pris kan diskuteras 💗
Rosa volangtop från Zara - Supersöt ljusrosa linnetopp från Zara med tunna axelband, volangdetaljer och knyt framtill. Toppen har en luftig och romantisk look som passar perfekt till sommaren. Materialet känns lätt och flowy.
Svart spetskorsett från Zara - Snygg slutsåld korsett-topp från Zara i storlek S, helt ny med prislapp
Vit ärmlös body  - Säljer en stilren vit body med hög hals och ärmlös design. Bodyn har en tight passform och är tillverkad i ett stretchigt material som sitter snyggt mot kroppen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en clean look.
Vringad volangtopp - Såå snygg vringad vit volangtopp!! Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖
vintage bebe babydoll spetslinne  - söt 🩷på lappen står M, passar 36/38
Spetstopp - Jättesnygg grön/khaki spetstopp från Zara som är helt slutsåld och väldigt populär!! Tröjan är i M men känns som en S!! Kan bäras på olika sätt😍